loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

«Еліта-центр» по-броварськи

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

«Еліта-центр» по-броварськи

Біля Броварського міськвиконкому з 13 до 18 год. 5 серпня цього року було дуже людно. Цього дня відбувалася акція ГО «Спілка інвесторів міста Бровари», яка об’єднує громадян, постраждалих від будівельної афери ТОВ «Смартех-Системз».

Необхідність створення цієї організації була зумовлена тим, що громадяни, які вклали гроші в будівництво житла в м. Бровари у районі ЗОШ №10 на вул. Черняхівського (34 мікрорайон) в період з 2005 по 2007 роки, досі цього житла не отримали.

Інвесторами було проінвестовано 1942 квадратних метри житла у цьому будинку. 32 квартири з них оплачені стовідсотково. Приблизна вартість квадратного метра житла на первинному ринку зараз становить 8000 грн. Таким чином, інвестори зазнали матеріальної шкоди у розмірі понад 15,5 млн грн.

Коли громадяни інвестували в це будівництво, то навіть і уявити не могли, в якому пеклі згодом опиняться. Бо ж ніхто не попередив про наміри деяких мешканців Броварів перешкодити їхньому будівництву та зруйнувати людські долі. Зараз же інвестори вимушені відвойовувати не шикарні авто чи інші предмети розкоші – вони відстоюють своє конституційне право громадян України на побудову житла. Тому задля захисту своїх прав та інтересів вони об’єдналися у Громадську організацію «Спілка інвесторів міста Бровари».

«П’ятий рік, – розповідає заступниця голови спілки інвесторів Ніна Юріївна Сатаніна, — мешканка нашого міста О. В. Ярошенко разом з деякими мешканцями 34 мікрорайону в різний спосіб намагаються перешкодити будівництву нашого будинку, закидають суди безпідставними скаргами: нібито їм не вистачає світла у квартирах (хоча експертизою доведено, що це не так).»

Насправді ж у 2007 році О. В. Ярошенко утворила громадське об’єднання під назвою «Захистимо майбутнє школярів» мешканців 34 мікрорайону, куди і входить вул. Черняхівського із дорогоцінною ділянкою землі. Ця огранізація наполягає на необхідності будівництва школи в цьому мікрорайоні. Статистично ж доведено зменшення народжуваності, тому необхідність будівництва школи №11 відпадає. Якщо у 2004 році у школі №10 (34 мікрорайон) навчалося 1588 учнів, то на сьогодні цю школу відвідують 1234 учні. Внаслідок цього з’являється можливість на вільній ділянці площею понад 1 га розмістити додатково декілька житлових будинків.

Виходить так, що на одну й ту ж земельну ділянку є кілька претендентів. Кожен з них хоче відвоювати ласий шматочок. Різниця лише в тому, що інвестори вже давно вклали свої кошти у будівництво житла саме на цій ділянці.

Розглядаючи різні подання усіх, хто бажає користуватися цією землею, 29.11.2007 року Броварська міська рада прийняла рішення, яким відмовила ТОВ «Смартех-Системз» у продовженні строку дії договору оренди зазначеної земельної ділянки. Дещо пізніше було запропоновано спільно з міськрадою знайти нового забудовника.

Головною умовою забудови вищевказаної земельної ділянки є безкоштовна передача квартир у власність інвесторам, які вже сплатили за житло згідно з договорами про участь у ФФБ «Бровари-2», створеного для фінансування цього будівництва.

Відповідно до ст. 47 Конституції України, держава створює умови, за яких кожен громадянин матиме змогу побудувати житло, придбати його у власність, а відповідно до ст. 41, ніхто не може бути позбавлений права власності, право власності є непорушним. Тому вже вкотре ГО «Спілка інвесторів міста Бровари» просить Броварську міську раду прискорити початок будівництва та запросити будівельні організації до участі у забудові житлового будинку на вул. Черняхівського, в районі розташування будинку №19 у Броварах.

Мирна акція закінчилася, люди розійшлися по домівках. Та чи отримають вони колись житло, за яке вже давно сплатили? Невідомо. Дуже прикро, що у Броварах орудують ділки, подібні до «Еліта-Центру».

Галина Литовченко

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x