loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Menu Close

Останні новини

 

Фоторепортаж

 

Вiдео тижня

 

Компанії та рейтинги

 
Нові компанії у довіднику

Бориспіль розташований на 35-му кілометрі до південного сходу від столиці України – Києва. Бориспіль – місто обласного значення, адміністративний центр Бориспільського району Київської області, третє місто в Київській області за чисельністю населення. Пристоличне географічне положення в усі часи відігравало домінуючу роль в господарському освоєнні території Борисполя, визначенні місця і ролі міста в територіальному поділі праці, його спеціалізації.

Історія міста Бориспіль сягає глибокої давнини і пов’язана з процесом розвитку і зміцнення давньоруської держави – Київської Русі. Перша літописна згадка про місцевість, де розташоване місто, належить до 1015 році, і згадується в літописах як захисне зміцнення ЛТО (Летч) і місце привалу київських князів. У своїй назві місто несе генетичну пам’ять минулих століть.

Історія Борисполя як містечка починається з 1590 року, коли польський король, отримавши право роздавати українські землі, подарував його гетьману запорізьких низових козаків Войтеху Чоновицькому.

Право на життя бориспільці відстоювали в роки монголо-татарської навали, литовських князів, польської шляхти, царської Росії, в зловісні голодні 1932-1933 роки, а також в період сталінських репресій і німецької окупації.

По Бориспільській землі ходив мандрівний філософ Григорій Сковорода, проїздом бував український геній Тарас Шевченко, в роки Першої світової війни доля закинула Ярослава Гашека. Але найбільшою гордістю є те, що Бориспіль явив Україні та світу надзвичайно велику людину, навколо якої грунтується українська державність, соборність, національна ідея – автора гімну України, видатного етнографа, фольклориста та громадського діяча Павла Платоновича Чубинського.

Коментарi вiдвiдувачiв

 
guest
2 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии

Цікаве про місто

 

Поради

 
Authorisation
*
*
Password generation
2
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x