loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Menu Close

22 сентября – Всемирный день без автомобиля

22.09.16

22 сентября - Всемирный день без автомобиля

Сегодня, 22 сентября, автомобилистам и мотоциклистам предлагается хотя бы на день отказаться от транспорта.

Это мероприятие пропагандирует идеи пешего и велосипедного способов передвижения и использования общественного транспорта. Ведь сейчас засилье автотранспортом характерно не только для мегаполисов, но и для небольших городов.

День без автомобиля начали отмечать французы в 1998 году. Уже в 2001 году к этому движению присоединились жители 35 стран.

Переглядів:: 3
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Authorisation
*
*
Password generation
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x