loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Menu Close

Бориспольская марка – 2013

18.10.13

 

11 октября 2013 года в Борисполе с целью популяризации продукции местного производителя, а также для стимулирования предприятий, которые изготовляют конкурентоспособную продукцию, в помещении РК «Бархат» состоялся V городской ежегодный конкурс качества «Бориспольская марка – 2013».

В этом году в конкурсе «Бориспольская марка – 2013» зарегистрировались 32 субъекты предпринимательской деятельности из г. Борисполь и Бориспольского района а также пять банковских учреждений города.

Переглядів:: 1
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Authorisation
*
*
Password generation
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x