loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Menu Close

Для таксистів хочуть ввести нові правила роботи

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Для таксистів хочуть ввести нові правила роботи

Скоро в Україні можуть з’явитися нові правила роботи таксі. У Верховну Раду поступив законопроект “Про перевезенню на таксі і перевезення за замовленням” авторства Олега Шевчука(БЮТ-” Батьківщина”).

Як мовиться в пояснювальній записці, нові правила повинні вивести послуги таксистів “з тіні”. За даними автора проекту, в середньому по Україні “в тіні” працюють 85% учасників ринку, а в Києві і зовсім 95%. Для таксистів планується ввести місцевий дозвіл таксі. На один автомобіль таксі може бути оформлений тільки одно дозвіл. Такий документ має п’ятирічний термін дії.

Що стосується диспетчерських пунктів, то для них буде діяти свідоцтво про акредитацію. Посилюються технічні вимоги до автомобілів таксі. Таке авто повинне:
– мати електронний таксометр, який визначатиме вартість перевезення;
– мати кузов закритого типу з кількістю дверей і кількістю місць для пасажирів не менше чотири, і відокремленим від місць для сидіння простором для перевезення багажу;
– мати справну систему обігріву і вентиляції салону;
– бути обладнано ознаками таксі і спеціальним устаткуванням таксі;
– відповідати затвердженим органом місцевого самоврядування параметрам комфортності автомобіля таксі на місцевому рівні.

На зовнішніх поверхнях автомобіля має бути нанесена інформація про номер і термін дії його дозволи таксі і назва або символіка міста(селища міського типу), уповноваженим органом якого оформлений вказаний дозвіл. Крім того, має бути встановлений індикатор в правому верхньому кутку лобового
стекла автомобіля, який світитиметься червоним кольором, якщо таксі зайняте, а зеленим – якщо вільно.

Водій таксі повинен мати при собі наступні документи:
– водійське посвідчення, реєстраційний документ на транспортний засіб,
– діючу медичну довідку,
– сервісну книжку автомобіля таксі,
– страховий поліс(сертифікат) про укладення договору обов’язкового страхування цивільно-правовий
відповідальності власників наземних транспортних засобів,
– дозвіл таксі,
– атестат водія таксі, сервісну книжку електронного таксометра, договір про інформаційно-диспетчерський обслуговуванні – у разі співпраці з диспетчерським пунктом інформаційно-диспетчерської служби виклику таксі,
– документ, що надає право не застосовувати реєстратор розрахункових операцій, або завірені уповноваженою особою і друком перевізника на таксі копії вказаних документів.

Закон також визначає відповідні норми поведінки для водіїв таксі, серед яких заборонено “в час виконання перевезення на таксі є, пити, палити”, а також користуватися мобільним телефоном і “будь-ким пристроями для прийому-передачі текстової або візуальної інформації”. Законопроект встановлює деякі заборони для пасажирів. Так, не можна перевозити в таксі тваринних за винятком дрібних домашніх в клітинах або контейнерах, а також є, пити, палити, голосно слухати радіо або аудіозаписи, кричати, будь-яким способом виконувати музичні твори.

Тих громадян, які здійснюють неправдиві виклики таксі, поводяться непристойно, порушують громадський порядок,
диспетчерські служби запам’ятовуватимуть, і поширюватимуть між собою інформацію про них, а також надавати Радам перевізників і профспілкам.

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Authorisation
*
*
Registration
*
*
*
A password has not been entered
*
Password generation
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x