loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Menu Close

Коротко про події в Бориспільському районі (станом на 11.04.16 р.)

14.04.16

Коротко про події в Бориспільському районі (станом на 11.04.16 р.)

В районі готуються до проведення заходів присвячених 30 роковинам аварії на Чорнобильській АЕС. Зокрема, в кінці квітня в селі Велика Олександрівка буде відкрито пам’ятник ліквідаторам. Цей захід включено в обласний план, тому чекають на візит представників від Київської облдержадміністрації. В зв’язку з цим, у селі хочуть відремонтувати дорогу по центральній вулиці. Всього в районі нараховується 792 ліквідатори І та ІІ категорій. Передбачено, що до кінця року вони отримають матеріальну та соціальну допомогу.

На ремонт закрилось травматологічне відділення Бориспільської центральної районної лікарні (ЦРЛ). Ремонт може затягнутись на два місяці. На цей період травмованих розміщуватимуть у хірургічному (чоловіків) та гінекологічному (жінок) відділеннях.

Сільські голови через управління Держгеокадастру перевірять кадастрові номери в межах своїх сіл, щоб знати як використовується земля: чи то власниками, чи то орендарями.

Із поданих атовцями заявок на приватизацію землі, отримали 918.

Досі в Бориспільському районі не створено централізований центр допомоги та реабілітації атовців. Вони можуть отримати консультацію, не більше.

Внаслідок постійного погіршення кримінальної ситуації, сільські голови мають передбачити зі своїх бюджетів кошти на пальне для поліції.

Переглядів:: 7
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Authorisation
*
*
Password generation
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x