loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Menu Close

«Країна мрій» у Борисполі!

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

В минувший вторник, 12 апреля, в городе состоялось торжественное открытие уникального центра развития ребенка «Країна мрій». Заведение в свои стены принимает детей в возрасте уже от 1 года и предлагает широкий ассортимент услуг и достаточно привлекательные акции. Поэтому и познакомиться поближе с «Країною мрій» на открытие пришло много родителей с детьми. Первым была предоставлена исчерпывающая информация о центре, вторым – развлечения и сладкие подарки.

Минулого вівторка, 12 квітня, у місті відбулося святкове відкриття унікального центру розвитку дитини «Країна мрій». Заклад у свої стіни приймає діток віком уже від 1 року і пропонує широкий асортимент послуг та досить привабливі акції. Тому й познайомитися ближче із «Країною мрій» на відкриття прийшло чимало батьків із дітлахами. Першим була надана вичерпна інформація про центр, другим – розваги та солодкі подарунки.

Переглядів:: 3
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Authorisation
*
*
Password generation
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x