loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Menu Close

Локація «Алея майстрів»

27.12.19

Локація «Алея майстрів»

Серед цікавих місць у Борисполі виділяється одне – Алея майстрів у міському парку культури та відпочинку. Хто не знає, цю ідею запропонував утілити Борис Шапіро (голова ГО «Зодчий»), приурочивши її до 1000-річчя міста Борисполя. Перші фігури на алеї були представлені в образах майстрів: чоботаря, пасічника, медсестри, будівельника і не тільки. Пізніше алею доповнили фігурами музикантів, музичне тріо котів, пташка та жабка.

За ескізи та втілення фігур на Алеї майстрів можна подякувати Миколі Чубатюку та Олегу Третяку. А меценатська підтримка надходила від Сергія Парубочого, Ігоря Шалімова, Олександра Сича, Антона Кошіля, Павла Шапіра, Едуардаса Бельскіса, Юрія Баранова, Юрія Шелудька, Володимира Прасола, Юрія Сидоренка, Юлію Писарчук, Олександра Онопрієнка.

Адреса локації: місто Бориспіль, вул. Київський шлях, 69-а (Міський парк культури та відпочинку)
GPS координати: 50.352250, 30.951444

З радістью почитаємо Ваші коментарі чи доповнення до опису локації.

Також, можна надсилати нам свою локацію на e-mail: info@borispol.org.ua. За підсумками місяця, найактивніші коментатори та фотографи отримають від колективу сайта «Це Бориспіль» заохочувальні подарунки.

Проект «ХтоЗнайДе» – це цікаві місця Борисполя, які не відразу можна помітити чи розгледіти.

Ми створили цей проект, щоб бориспільці гуляючи містом, звертали увагу на цікаві локації, нестандартні об’єкти та незвичні місця. Тим самим, ми хочемо популяризувати наше місто і показати його таким як його бачить об’єктив нашої камери.

Борисполем гуляй – цікаву локацію шукай!
Наші хештегі #ХтоЗнайДе #ЗнайДе #ЦікавийБориспіль

З ідеями та побажаннями пишіть нам на електропошту: info@borispol.org.ua

Переглядів:: 5
Posted in ХтоЗнайДе

ПУБЛІКАЦІЇ ЗА ТЕМОЮ

guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Authorisation
*
*
Password generation
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x