loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Menu Close

Локація «Будинок з іконою»

01.05.20

Локація «Будинок з іконою»

Прогулюючись вуличками борисполя, ми звернули увагу на незвичний приватний будинок, на стіні якого – Ікона Божої Матері. Цей будинок стоїть по вулиці В. Момота, навпроти загальноосвітньої школи імені Костянтина Могилка.

Одну із стін цього будинка прикрашає Діва Марія, тож, цю локацію ми назвали «Будинок з іконою».

Як нам вдалося дізнатися, у цьому будинку знаходиться головний дім української провінції SSpS. SSpS – згромадження Сестер Служниць Святого Духа, яке заснували ще в 1889 році. Наразі ця спільнота знаходиться у 48 країнах світу.

Бориспільська спільнота посвячена Непорочному Серцю Пресвятої Діви Марії. Її очолюють три жінки, місіонерки – провінційна настоятелька Сестра Доріс Гаврийолек (провадить катехизи в парафії та веде музичну групу), Сестра Катерина Ясинецька (провадить «Світлицю Святого Миколая» для дітей дошкільного віку) та Сестра Едіта Улман (допомагає у парафії Переображення Господнього).

Адреса локації: Бориспіль, вул. Володимира Момота, 28
GPS координати: 50.354354, 30.932633

—–

З радістью почитаємо Ваші коментарі чи доповнення до опису локації.

Також, можна надсилати нам свою локацію на e-mail: info@borispol.org.ua. За підсумками місяця, найактивніші коментатори та фотографи отримають від колективу сайта «Це Бориспіль» заохочувальні подарунки.

Проект «ХтоЗнайДе» – це цікаві місця Борисполя, які не відразу можна помітити чи розгледіти.

Ми створили цей проект, щоб бориспільці гуляючи містом, звертали увагу на цікаві локації, нестандартні об’єкти та незвичні місця. Тим самим, ми хочемо популяризувати наше місто і показати його таким як його бачить об’єктив нашої камери.

Борисполем гуляй – цікаву локацію шукай!
Наші хештегі #ХтоЗнайДе #ЗнайДе #ЦікавийБориспіль

З ідеями та побажаннями пишіть нам на електропошту: info@borispol.org.ua

Переглядів:: 2
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Authorisation
*
*
Password generation
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x