loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Menu Close

Простягніть руку допомоги інвалідам

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Напередодні святкування Дня міста ТОВ «КТА» стало переможцем конкурсу «Бориспільська марка» у номінації «Промислові товари для населення». Виробники товарів ТМ «Помічниця» і «Luxy» презентували свою продукцію не тільки для високих гостей столиці і керівників різних районів Київщини, але й для місцевих мешканців.

За словами директора підприємства Тетяни Василівни Кіндрат, участь і перемога у конкурсі «Бориспільська марка» дає широкі можливості. Адже це, в першу чергу, презентація продукції фірми, поширення інформації про товари, налагодження співпраці з іншими підприємствами Борисполя і Київщини. Окрім того, це нагода розширення ринків збуту. Тож під час виставки, що проходила у рамках конкурсу «Бориспільська марка» у кінотеатрі «Європа», промислові товари для побуту ТОВ «КТА» зацікавили не тільки гостей міста, представників місцевої влади, а й інших учасників заходу. З’ясувалося, що для багатьох бориспільців і керівників місцевих підприємств було відкриттям, що господарські товари, які можна придбати у кожному супермаркеті або на ринку, без яких ми не уявляємо сучасного життя, а це декоративні серветки, одноразовий посуд, прикраси для столу, пакети для сміття, виготовляють поряд із нами. До того ж, ТОВ «КТА», яке успішно експортує свою продукцію до Росії, Білорусі, Молдови, протягом декількох років поспіль отримує перемоги на міжнародних виставках та конкурсах за відмінну якість і широкий асортимент.

Збільшення обсягів виробництва у період кризи?
Кореспондент вирішила побувати на підприємстві, поспілкуватися із його працівниками і керівництвом.

Найперше, що вражає — затишна і гостинна атмосфера: всюди багато квітів, затишне приміщення, обладнані кімнати для відпочинку працівників. У коридорах увагу привертають крилаті вислови відомих філософів, які повинні стати основою життя успішної людини, сприяти розвитку і процвітанню улюбленої справи. Спочатку Тетяна Василівна Кіндрат показала різноманітний асортимент товарів для побуту, численні нагороди, що представлені у виставковій залі. Цікаво, що молодий успішний керівник не нарікає ні на кризу, ні на складний час. Навпаки: вона здобуває другу вищу освіту, аби орієнтуватися у світі бізнесу. На підприємстві постійно відбувається розширення виробництва, відкриваються нові можливості для розвитку, створюються нові робочі місця! Незабаром планують освоїти виробництво із вторинної сировини і запустити лінію по виготовленню високоякісного туалетного паперу.

Інваліди на підприємстві відчувають себе захищеними
На підприємстві працює четверо людей з обмеженими можливостями. Вони виконують посильну роботу, отримують достойну заробітну плату. А головне — у колективі вони не почуваються самотніми. Із трьома такими працівниками мені довелося поспілкуватися. Володимир і Наталія Опришки працюють тут понад рік. Раніше їм було досить складно знайти роботу, та й зарплату отримували мінімальну. У подружжя зростає 11-літній син, тому на 500 гривень пенсії прожити неможливо. Володимир, інвалід ІІ групи (ДЦП), уже більше десяти років стоїть на квартирному обліку у міськраді. Він виріс у багатодітній родині, і нині у батьківській хаті їм затісно. «Моя мама живе в одній кімнаті із неодруженим сином і онуком. Ми не просимо матеріальної допомоги. Хоча б дали невеличку квартиру,» — говорить із сумом чоловік. «Мене виховала бабуся, — долучається до нашої розмови Наталя, інвалід ІІІ групи (ДЦП). — У школі мене завжди ображали. Тому я навчалася в інтернаті, де й познайомилася з Володимиром… Нам подобається працювати на цьому підприємстві. Ми дуже вдячні за розуміння нашому керівництву і колективу. Раніше ми такого піклування не відчували…»

Анна Гуменна, інвалід ІІІ групи, має вади слуху. Дівчина навчалася у школі-інтернаті для глухонімих. Їй також дуже непросто було знайти роботу, аби мати свій заробіток. 28-річній Анні надзвичайно важливо отримати визнання серед людей, відчувати себе особистістю.

Успіх залежить від професійності команди.
«Що ж допомагає досягти успіху?» — запитала у директора. «Запорука успіху — багато працювати. Важливо також підібрати професійну команду. Кадри вирішують усе», — Тетяна Василівна з гордістю розповідала про свій працьовитий і згуртований колектив, про плани і найближчі перспективи підприємства. А потім додала: «Я б хотіла звернутися до приватних підприємців із проханням підтримувати інвалідів, не відштовхувати їх, допомогти їм відчути себе потрібними і захищеними у суспільстві.»

Тож, можливо, секрет успіху директора ТОВ «КТА» не лише у вмінні згуртувати команду навколо себе, а ще й у підтримці незахищених верств населення, тих, хто справді потребує уваги і добра від нас із вами? А добро, як відомо, повертається сторицею.

Адреса підприємства: м. Бориспіль, вул. Радгоспна, 1

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Authorisation
*
*
Password generation
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x