loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Menu Close

Школи Борисполя переводять на дистанційне навчання до 4 лютого

24.01.22

Школи Борисполя переводять на дистанційне навчання до 4 лютого

Відповідно до протоколів позачергового засідання Бориспільської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося 24 січня поточного року, починаючи з 25 січня 2022 року заклади загальної середньої освіти переходять на роботу в дистанційному режимі. Тобто діти вчитимуться, але вдома. Попередньо, дистанційний освітній процес триватиме до 4 лютого 2022 року.

Як зазначають представники комісії, вони були змушені прийняти таке рішення, оскільки за останні дні помітно зросла кількість захворювань серед школярів на гостру респіраторну хворобу. Тому, щоб перешкодити її розповсюдженню, й були вжиті відповідні заходи.

При цьому заклади дошкільної та позашкільної освіти працюватимуть у звичному режимі з дотримання та виконанням протиепідемічних і санітарно-гігієнічних вимог.

Джерело

Переглядів:: 4
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Authorisation
*
*
Password generation
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x