loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Menu Close

У Борисполі сусіди посварились через дорогу (+ фото)

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

У Борисполі сусіди посварились через дорогу (+ фото)

Жити з сусідами можна по різному. Наприклад, дружньо. Це ходити в гості один до одного, на дні народження, допомагати по-сусідськи, радіти за сусіда і за його родину, навіть сумувати разом із ними. Можна жити нейтрально: вітатись при зустрічі, обмінюватись новинами, не лізти в їхні справи та не пускати в свої. А ще можна жити ворогуючи. Саме про цей вид співіснування і хочу поговорити. Для прикладу візьму останній випадок, про який я дізнався на одному з останніх прийомів бориспільського міського голови.

Ситуація наступна. Живуть сусіди один навпроти одного. Одні під номером 11, сусідка під номером 8. Між хатами проходить дорога. Живуть по сусідству давно, десь років із десять. До цього року між ними все було нормально. В гості не ходили, але вітались і зрідка розмовляли про те, про се, знову ж при нагоді. Але ніщо не вічно, тому стосунки між сусідами в останній рік суттєво зіпсувались. І почалося все з того, що сусід затіяв у себе ремонт.

Ви скажете, а що тут такого, адже ми всі робимо ремонти. Утім, зазначу, кожен його робить по-своєму. Один збирає будівельне сміття і вивозить його на полігон. Другий несе до сміттєвого майданчика. Третій робить так, як вважає за правильне. Так і тут. Сусід вирішив усе висипати на дорогу. Вона хоч і накатана машинами, але без асфальту. Тому, коли йде дощ, земля розмокає, а це – яке не яке – все ж болото.

На перший погляд, добру справу людина робить. Бо кому ж хочеться по болоту йти чи їхати? Але що добре одному, то погано іншому. І ось чому.

Допоки не було висипки, дорога йшла нижче ділянки сусідки, вся вода стікала та всмоктувалась у землю. Тобто, проблем не було. Як тільки сусід зробив висипку, вода пішла в сусідський двір, бо в нього ділянка знаходиться вище дороги. Якби вода просто всмоктувалась у землю, це було б пів біди. Може навіть ы конфлікту не було. Але ж у сусідки розсувні електричні ворота, і через те, що вода пішла до неї, вже згорів електричний двигун. Майстер, який його ремонтував, пояснив, що сталось коротке замкнення, бо в нього потрапила вода. Тому попередив, що треба приймати міри, бо так і електричним струмом, не дай Боже, може вдарити.

Потому пішла сусідка до сусідів домовлятись. Як розмовляли – спокійно чи на підвищених тонах – сказати не можу. Суть розмови полягала в тому, щоб сусід свою висипку припинив, усе прибрав і більше подібного не робив. Той не послухав, бо після розмови засипав ще кілька метрів дороги.

– Я спробувала з ними поговорити по-людськи, – розповідає Валентина, яка живе в будинку №8, – вони мене, мабуть, не почули. Тоді я почала діяти по-закону. Пішла до міського голови і пояснила суть проблеми. Ви були присутні на прийомі, все чули і бачили.

На прийомі, вислухавши пані Валентину, Анатолій Федорчук зв’язався з начальником відділу контролю за благоустроєм міста Бориспіль Михайлом Пархоменком. При ній пояснив ситуацію, назвав адресу, попросив розібратись. Але ж Михайло Миколайович більше відповідає за чистоту та порядок. Він дороги не будує, відповідні розрахунки – куди має текти вода – не робить… Тому діяв у межах своїх повноважень. Написав приписи на тих і тих, щоб поприбирали біля дворів бур’яни, купу піску, автомобільні і тракторні колеса. А на четвер запросив обох сусідів на адміністративну комісію (приходить щочетверга).

Першими розглядали припис на власників будинку №11. На запитання членів комісії, чи поприбирали вони біля двору, ті відповіли заперечно. Їм пояснили, що приписи треба виконувати, бо це порушення ст 152 КУпАП. Оскільки вони не виконали вимогу, для початку їх штрафують на 510 гривень. Щоправда, люди не погодились із цим рішенням, документ не підписали. Відповідно, це було внесено в протокол засідання, як і те, що це рішення передають у виконавчу службу, яка має стягнути штраф примусово.

Одне з питань, чим поцікавився голова комісії Микола Корнійчук, стосувалось договору з ВУКГ на вивезення сміття. Виявилось, що такого договору в них нема. Можливо цим і пояснюється рішення людей, щоб частину будівельного сміття висипати на дорогу. Куди люди дівають усе сміття, яке в них збирається, можна тільки здогадуватись.

Наспутною викликали власницю будинку №8. У неї також поцікавились, чи є договір на вивезення сміття. З’ясувалось, що є. Щодо приписів відділу благоустрою, у той день коли вона їх отримала, навела біля двору лад.

– Було трохи бур’янів, я їх повиривала, колеса прибрала, – розповіла Валентина комісії. – А так у мене завжди чистота і порядок.

Штраф їй не виписували, лише вручили попередження. Тобто, якщо подібне повториться, наступного разу її точно притягнуть до адміністративної відповідальності.

Про головну проблему, яку пані Валентина озвучувала перед міським головою, і яку розповіла адмінкомісії толком і не обговорювали. Валентина вкотре озвучила суть проблеми, комісія ж послухала і на тому все.

Якщо цю проблему хтось, колись і почне вирішувати, мені про це невідомо. Не відомо про це ні Валентині, ні її сусідам. Принаймні, на адмінкомісії про це більше не розмовляли. Можливо, про це знову почнуть розмовляти у коридорах та кабінетах міської влади. Питання – коли?!! Через рік, через два, а може ніколи?.. Бо як тільки сусід перестане сипати сміття на дорогу, її знову викатають, вода потече куди слід, і сусідка перестане скаржитись. Проблеми нема? Нема. Але ж це не тому, що влада втрутилась, а тому, що все пустила на самоплин і конфлікт вирішився сам собою.

Усім добре і не треба зайвий раз напружуватись. Адже так?! Головне, щоб сусід знову не надумав у Бориспільавтодор гратись.

Насамкінець хочу сказати, коли готувався матеріал, стало відомо, що люди колеса прибрали, але штраф їм усе одно доведеться сплатити. Щодо їхньої сусідки, вона не збирається пускати все на самоплин. Хоче звернутись до прокуратури з цієї проблеми і з їхньою допомогою змусити владу працювати відповідальніше.

Павло МАГДЕНКО

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Authorisation
*
*
Registration
*
*
*
A password has not been entered
*
Password generation
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x