loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Menu Close

У вівторок бориспільські міські депутати затвердять старост та старостинські округи

17.02.21

У вівторок бориспільські міські депутати затвердять старост та старостинські округи

За інформацією на сайті Бориспільської міської ради, у вівторок 23 лютого поточного року, о 10 годині ранку, відбудеться засідання шостої сесії міської ради депутатів VІІІ скликання та пленарне засідання міської ради. На розгляд буде винесено більше чотирьох десятків питань. Серед них – це затвердження старост Бориспільської міської територіальної громади, а також утворення старостинських округів. Окрім того, мають затвердити положення про старосту та положення про помічника-консультанта депутата.

Передбачається, що депутати підтримають реорганізацію організаційної структури і штатної чисельності міської ради, управлінь, відділів, служб виконавчого комітету, служби у справах дітей та сім’ї, міського центру спорту та фізичного здоров’я населення. Також на розгляд винесуть проект рішення щодо створення віддалених робочих місць адміністраторів Центру надання адміністративних послуг (тобто в селах).

Серед іншого, депутати мають затвердити ряд програм на найближчі три роки. Зокрема, це стосується відпочинку та оздоровлення дітей і розвитку системи освіти. А також внести зміни в програми: медичної галузі; соціальної та правової допомоги учасникам АТО та їхнім родинам; соціально-економічного та культурного розвитку Бориспільської міської територіальної громади.

Повний перелік питань, що будуть розглянуті 23 лютого 2021 року депутатами восьмого скликання Бориспільської міської ради можна переглянути за посиланням: Бориспільська міська рада.

Переглядів:: 1
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Authorisation
*
*
Password generation
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x