loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Menu Close

Военно-патриотическое воспитание школьников Бориспольщины (+ фото)

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Военно-патриотическое воспитание школьников Бориспольщины (+ фото)

В четверг, 25 апреля на базе Бориспольского профессионального лицея прошел мастер-класс по огневой подготовке для выпускников учебных заведений Бориспольского района. Занятия проводили инструкторы военно-патриотического клуба “Боривітер”.

Выпускники прошли обучение по разборке автомата Калашникова, метание ножа, стрельбе из пневматической винтовки. Также у всех была возможность испытать свои умения стрельбы в электронном тире (стрельба из пистолета Макарова).

Выражаем огромную благодарность руководителю военно-патриотического клуба “Боривітер” Евгению Владимировичу Ломако.

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Authorisation
*
*
Registration
*
*
*
A password has not been entered
*
Password generation
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x