loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Menu Close

Знак «Борисполь» одели в национальную символику

11.06.14

 

Знак «Борисполь» на въезде в город «одели» в национальную символику. Таким образом активная молодежь Борисполя решила поддержать акцию, которая проходит по всей Украине, и раскрасить въездной знак со стороны Киева в города в желто-голубые цвета.

Девушки, работающие в Службе пассажирского обслуживания Государственного международного аэропорта, взяли инициативу в свои руки. Они, с разрешения Бориспольского городского совета, превратили серый фон знака в цвета национальной символики.

Переглядів:: 8
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Authorisation
*
*
Password generation
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x