loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Фізика і музика — поняття тотожні

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

З телефонної розмови: «Надіє Володимирівно, хотів би взяти у вас інтерв’ю, оскільки Ви стали переможцем Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року». У відповідь почув: «Лише лауреатом».
Народилася Надія Володимирівна Торбін у місті Червонограді на Львівщині.
У школі Надія була надзвичайно активною. Брала участь у конкурсах, змаганнях, виступала як співачка і музикант. З предметів найбільше полюбляла фізику.
За порадою мами вступила у столичний ВНЗ — Педагогічний університет імені Драгоманова. Якщо закінчила школу без золотої медалі (у неї був поганий почерк), то університет — з червоним дипломом. І це при тому, що одружилася і народилася донька. Додам, що її чоловік теж отримав червоний диплом…
— Надіє Володимирівно, як ви опинилися у Щасливому?
— Директор школи Юрій Юрійович Йовбак не чекає, кого з молодих педагогів направлять у Щасливе. Він приїжджає на розподіл і сам обирає найкращих. Пріоритетом користувалися ті, хто полюбляв спорт. Мій чоловік попрохав Юрія Юрійовича взяти сімейну пару. Думаю, що він не шкодує за зроблений вибір. Всі знають, що наш директор випадкових людей не візьме в школу, а шукає вчителів, які можуть дати гарну освіту дітям.
— Як Ви навчаєте таких учнів, як я, котрий не любив точних наук?
— У мене з дітьми проблем немає. Всі діти до мене спокійно йдуть на уроки, бо відчуваю потенціал кожного. Не порівнюю: ось це ліцейний клас, а це звичайний. Порівнюю дитину, її поступ учора, сьогодні, завтра. Учень повинен зростати щодня. Це можуть бути великі, маленькі кроки. Деградацію засуджую, але намагаюся з кожним учнем знайти спільну мову.
— Розкажіть, будь ласка, про найголовнішу вашу творчу перемогу — всеукраїнський конкурс «Вчитель року».
— Почну здалеку. Впевнена, що наша кафедра фізики у Щасливому найкраща в Україні, принаймні серед сільських шкіл. Любов Федорівна Новохатько є теж лауреатом цього конкурсу, Юрій Юрійович — заслужений вчитель України, тепер і я лауреат. Щоб на одній кафедрі зібралося стільки викладачів, котрих так оцінили — явище рідкісне. На всеукраїнський конкурс збираються кращі з найкращих. Цього року першим став доцент кафедри, кандидат фізико-математичних наук університету. Були конкурсанти-автори книг і т.д. Зрозуміла, що конкуренція надзвичайно серйозна. І не думала, що матиму нагоду бути серед перших. Але треба було захищати честь Київщини і надану саме мені довіру. Прагнення було показати і все те, на що здатна. На конкурсі треба було презентувати свій досвід, пройти тестування, співбесіду, виконати контрольну роботу, зробити лабораторний експеримент. А найголовніше, провести відкритий урок з фізики у незнайомому класі. Тему уроку дали напередодні, подумала і пішла… у музей художника Верещагіна. Певно, мистецтво великого художника надало впевненості, подіяло заспокійливо. Вийшла з музею і зрозуміла, як буду вести урок.
— Добрий день, діти! — були перші слова. — Вам коли-небудь співали на уроках фізики?
Почула, що ні. Беру в руки гітару і співаю пісню.
— Сьогодні ми з вами будемо говорити про тепло… Тема уроку: «Теплота, згорання палива».
Запалюю свічку. З чим асоціюється свічка? З теплом, любов’ю, добром. Настроюю учнів на спілкування. Урок вдався, бо учні мені повірили, слухали і відповідали. Оце і була моя перемога. Думаю, що урок фізики з музикою навіть члени журі ніколи у своїй педагогічній практиці не бачили. Додам, що на урочистому закритті у Миколаєві у великому залі зібралося багато людей, було влаштовано супер-фінал конкурсу. Кожен з п’яти лауреатів мав презентувати себе як вчителя. Миколаїв проголосував за мене.

Віктор Співак

Источник

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x