loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Фізкультурно-спортивне товариство «Колос» на міцній стеблині

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Всеукраїнському фізкультурно-спортивному товариству «Колос» 19 серпня виповнюється 60 років. Отже, наша розмова з головою Бориспільської міськрайонної організації ФСТ «Колос», депутатом міськради Миколою Костянцем, котрий віддав сільському спорту 24 роки свого трудового життя.

— За останні 20 років припинили своє існування або просто занепали чимало фізкультурно-спортивних товариств, які були створені в радянські часи за професійно-галузевим принципом. Щось потьмяніли чи не майорять нині зовсім на стадіонах прапори петеушних «Трудових резервів», студентського «Буревісника», річкоплавного «Водника»…

— Деякі ФСТ дійсно зникли зі спортивної арени, інші набули статусу місцевих. І лише чотири фізкультурно-спортивні товариства нині мають всеукраїнський статус. Це «Колос», «Динамо», «Спартак» і «Україна».

«Колос» родить рясний урожай перемог, медалей, бо росте на міцній стеблині. Запорукою успіхів сільських спортсменів є масовість їхніх рядів. У товаристві діють понад 4200 фізкультурно-спортивних клубів, які об’єднують близько 13600 колективів фізкультури. У розпорядженні сільських фізкультурників більш як шість з половиною тисяч футбольних полів, три тисячі спортзалів і приміщень для занять спортом, у яких під керівництвом майже п’яти тисяч фахівців-професіоналів займаються 108 тисяч людей різного віку.

Атлети «Колоса» у складах збірних команд України демонструють високі спортивні результати на світових і європейських змаганнях. На останніх олімпійських іграх у Пекіні представники «Колоса» здобули для України дві золоті, дві срібні та одну бронзову медаль.

Одна з кращих в Україні Бориспільська міськрайонна організація ФСТ «Колос» за останні 20 років підготувала чотирьох заслужених майстрів спорту, сто майстрів спорту і майстрів спорту міжнародного класу. Чемпіонами та призерами першості світу та Європи стали 37 спортсменів-бориспільців.

Маємо три стадіони з трибунами не менше як на 1500 місць, 15 футбольних полів. Протягом останніх років Бориспільському району сім разів довірялася честь відкриття Всеукраїнських сільських спортивних ігор, а наші спортсмени-колосовці – десятикратні переможці щорічних спартакіад Київської області.

Олімпійськими чемпіонами стали вело-гонщик Олександр Кириченко і важкоатлетка Наталка Скакун.

Перелік досягнень та імен наших спортсменів і фізкультурників зайняв би дуже багато місця. Але ще чимало проблем, над вирішенням яких ми будемо працювати після ювілейних святкувань, які, звичайно, супроводжуватимуться новими стартами.

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x