loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Гарячі вихідні у Бориспільських даішників на угони ВАЗів

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Гарячі вихідні у Бориспільських даішників на угони ВАЗів

Минулої п’ятниці, працівниками відділу ДАІ Бориспільської міліції, неподалік одного з сіл Бориспільського району, був знайдений автомобіль ВАЗ припаркований на узбіччі, який цього ж дня був викрадений у місті Малин Житомирській області та був оголошений в угоні. Про це Borispol.org.ua повідомив помічник начальника Бориспільської міліції Ковальчук Віктор Володимирович

Під час огляду автомобіля, інспекторами було встановлено, що в автівці закінчилося пальне і мабуть тому викрадачі його покинули. Наразі транспортний засіб поставлено на штраф майданчик для подальшого вирішення цієї справи.

Бориспільські інспектори ДПС продовжили патрулювання, та вже близько третьої години ночі, до чергової частини поступив виклик про угон автомобіля ВАЗ в місті Бориспіль. Негайно було оголошено план «Перехват» і вже через десять хвилин викрадене авто було зупинене інспекторами ДАІ.

Під час огляду автомобіля даішники звернули увагу, на те що почерк угону обох ВАЗів той самий, тому під час допиту підозрюваного йому висунуто підозру в угоні двох автомобілів. Під впливом беззаперечних доказів викрадач у всьому зізнався. Ним виявився 19-річний мешканець Луганської області, він запевняв що в такий спосіб намагався добратися додому.

Також, цього ж дня, близько опівночі, до міліції зателефонувала жінка і повідомила, що з території Бориспільської лікарні викрали її автомобіль ВАЗ. Жіночка повідомила, що відлучилася в аптеку яка працює цілодобово на першому поверсі у приміщенні лікарні, а автомобіль залишила заведеним разом з ключами усередині.

Терміново працівниками Бориспільського відділу ДАІ був оголошений план «Перехват». Не минуло і пів години як даішники вже зупинили викрадений ВАЗ та затримали викрадача, поблизу одного з сіл району. Ним виявився 43-річний Бориспілець.

Під час допиту, порушник розповів, що побачивши порожній автомобіль з ввімкненим двигуном та ключами в замку запалення, не зміг втриматися і вчинив крадіжку.

За фактами викрадених автомобілів працівниками слідчого відділу Бориспільського міськвідділу міліції відкрито кримінальне впровадження за ч. 1 статті 289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом), крадіям загрожує штраф у розмірі від 17 000 до 20 400 гривень або позбавлення волі на три-п’ять років.

Наразі досудове слідство ще триває, правоохоронці перевіряють чи не причетні затримані викрадачі до інших аналогічних злочинів.

Горячие выходные у Бориспольских гаишников на угоны ВАЗов

В прошлую пятницу, работниками отдела ГАИ Бориспольской милиции, возле одного из сел Бориспольского района, был найден автомобиль ВАЗ, припаркованный на обочине, который в этот же день был похищен в городе Малин Житомирской области и был объявлен в угон. Об этом Borispol.org.ua сообщил помощник начальника Бориспольской милиции Ковальчук Виктор Владимирович

При осмотре автомобиля, инспекторами было установлено, что в автомобиле закончилось топливо и видимо, поэтому похитители его покинули. Сейчас транспортное средство поставлено на штрафплощадку для дальнейшего решения этого дела.

Бориспольские инспекторы ДПС продолжили патрулирование, и уже около трех часов ночи, в дежурную часть поступил вызов об угоне автомобиля ВАЗ в городе Борисполь. Немедленно был объявлен план «Перехват» и уже через десять минут угнанный автомобиль был остановлен инспекторами ГАИ.

При осмотре автомобиля гаишники обратили внимание, на то, что почерк угона обоих ВАЗов тот же, поэтому во время допроса подозреваемого ему предъявлено подозрение в угоне двух автомобилей. Под влиянием неопровержимых доказательств похититель во всем признался. Им оказался 19-летний житель Луганской области, он, уверял что таким образом, пытался добраться домой.

Также в этот же день, около полуночи, в милицию позвонила женщина и сообщила, что с территории Бориспольской больницы похитили ее автомобиль ВАЗ. Женщина сообщила, что отлучилась в аптеку, которая работает круглосуточно на первом этаже в здании больницы, а автомобиль оставила заведенным вместе с ключами внутри.

Срочно работниками Бориспольского отдела ГАИ был объявлен план «Перехват». Не прошло и полчаса как гаишники уже остановили угнанный автомобиль ВАЗ и задержали похитителя, вблизи одного из сел района. Им оказался 43-летний житель Борисполя.
Во время допроса, нарушитель рассказал, что увидев пустой автомобиль с включенным двигателем и ключами в замке зажигания, не смог удержаться и совершил кражу.

По фактам угнанных автомобилей работниками следственного отдела Бориспольского горотдела милиции открыто уголовное производство по ч. 1 статьи 289 Уголовного кодекса Украины (незаконное завладение транспортным средством), ворам грозит штраф в размере от 17 000 до 20 400 гривен или лишение свободы на три-пять лет.

Сейчас следствие продолжается, правоохранители проверяют, не причастны ли задержанные похитители к другим аналогичным преступлениям.

Переглядів:: 4
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x