loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Горжеєв Володимир Михайлович

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Горжеєв Володимир Михайлович

Відомі земляки

Горжеєв Володимир Михайлович

Володимир Михайлович Горжеєв

Народився 26 січня 1955 р. в м.Бориспіль Київської області. Після закінчення в 1977 р Української сільськогосподарської академії – ветлікар радгоспу “Промінь”, м. Бориспіль Київської області. Два роки працював інструктором, завідуючим організаційним відділом Бориспільського міського комітету комсомолу. З 1980 року головний ветлікар радгоспу “Кіровський” Бориспільського району Київської області. З 1983 р. по 1986 р. старший ветлікар загальної і прикладної паразитології відділу паразитології Інституту зоології АН УРСР. З 1986 р. по 1987 р. завідуючий відділом паразитології Республіканської ветлабораторії Держагропрому УРСР. Починаючи з 1987 р. працював на різних посадах в Головному управлінні ветеринарії з держветінспецією. А з 1997 р. заступник Головного державного інспектора ветеринарної медицини України – перший заступник голови Державного департаменту ветеринарної медицини.

Кандидат ветеринарних наук.

Заслужений працівник ветеринарної медицини України, Указ Президента України від 08.08.2002 р. № 692/2002.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2007 року № 775-р Горжеєва Володимира Михайловича призначено першим заступником Голови Державного комітету ветеринарної медицини України.

відкрите джерело “Державний комітет ветеринарної медицини України”

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x