loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Графік роботи інструкторів з фізкультурно-оздоровчої роботи у Бориспільському районі

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Графік роботи інструкторів з фізкультурно-оздоровчої роботи у Бориспільському районі

До редакції сайту Borispol.org.ua потрапив Графік роботи інструкторів з фізкультурно-оздоровчої роботи Бориспільського районного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Даний графік був затверджений Директором БРЦФЗН «Спорт для всіх» – В.В.Неділько, тож, ми вирішили його опублікувати.

Які спортивні секції працюють у селах Бориспільського району:

У селі Кучаків:
● Футбол – дорослі – спортивна зала ЗОШ (щовівторка та щоп’ятниці з 19:00 до 21:00, а також щонеділі з 16:00 до 18:00)
● Тренування з футболу – юнаки – спортивна зала ЗОШ (щосереди з 19:00 до 21:00 та щоп’ятниці з 17:00 до 19:00)
● Волейбол – всі вікові категорії – спортивна зала ЗОШ (щочетверга та щосуботи з 19:00 до 22:00)

У селі Лебедин:
● Настільний теніс – дорослі – приміщення будинку культури (щопонеділка з 19:00 до 21:00 та щосуботи з 12:00 до 14:00)

У селі Мартусівка:
● Група здоров′я – всі вікові категорії – спортивний майданчик НВО (дні тижня не вказані)
● Заняття з фітнесу та стречингу (жін) – всі вікові категорії (два дні на тиждень за домовленістю з 18:30 до 20:00)
● Міні-футбол – діти 8-12років – спортивний майданчик НВО (щопонеділка та щосереди з 13:00 до 14:30)
● Проведення змагань з ігрових видів спорту – всі вікові категорії – спортивний майданчик села (щосуботи та щонеділі з 14:00 до 18:00)

У селі Сеньківка:
● Тренування дітей з футболу – 7-18 років – спортивна зала ЗОШ (щопонеділка, щосереди та щочетверга з 16:00 до 18:00)
● Тренування дітей з волейболу – 7-18 років – спортивна зала ЗОШ (щовівторка та щоп’ятниці з 18:00 до 20:00)
● Тренування футбольної команди – дорослі – спортивна зала ЗОШ, спортивний майданчик (щосуботи з 17:00 до 19:00)
● Настільний теніс – всі вікові категорії – приміщення школи (щосуботи з 20:00 до 21:00 та щонеділі з 14:00 до 18:00)

У селі Вороньків:
● Пауерліфтинг, армреслінг, гирьовий спорт (дитяча група) – Діти 13-18 років – Спортклуб «СПАРТА» (щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці з 15:00 до 18:00)
● Пауерліфтинг, армреслінг, гирьовий спорт (доросла група) – Дорослі з 18 років – Спортклуб «СПАРТА» (щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці з 18:00 до 21:00)

У селі Проців:
● Боротьба – Підлітки та дорослі з 16 років – Спортзал «Фанат» в с. Проців (щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці з 16:00 до 18:00)
● ЖКСФС «Woomen’s club» – Жінки та дівчата з 16 років – Спортзал «Фанат» в с. Проців (щовівторка та щочетверга з 15:00 до 16:30)
● Клуб спортивного танцю «Діамант» – молодша група з 6 років, старша група до 16 років – Будинок культури в с.Проців (щосереди з 12:00 до 13:00 та з 13:00 до 14:00, а також, щочетверга з 15:00 до 16:00 та з 16:00 до 17:00)
● Шахи – діти та підлітки до 16 років – Процівська ЗОШ (щосереди з 13:00 до 14:00)
● Тайський бокс – діти та підлітки до 16 років – Спортзал «Фанат» (щосереди та щоп’ятниці з 16:00 до 17:30)

У селі Любарці:
● Настільний теніс – всі вікові категорії – спортзал шкільний (щосуботи з 16:00 до 17:00)
● Волейбол – всі вікові категорії – шкільний спортзал (щосуботи з 17:00 до 19:00)
● Тренування для дітей з футболу (з 1 травня) – 6-9 років, 10-13 років – Футбольне поле села (щопонеділка та щочетверга з 16:00 до 18:00, щонеділі з 10:00 до 12:00)
● Робота з населенням та проведення спортивних ігор – Любарці (щосуботи з 17:00 до 19:00, щонеділі з 10:00 до 19:00)

У селі Глибоке:
● Настільний теніс – всі вікові категорії – Будинок культури (щодня з 18:00 до 21:00)
● ЗФП, оздоровча ходьба та біг – всі вікові категорії – футбольне поле села (щовівторка з 18:00 до 19:00)
● Волейбол – всі вікові категорії – спортивна зала ЗОШ (щосереди з 18:00 до 20:00)
● Футбол – всі вікові категорії – футбольне поле села (щочетвега з 18:00 до 20:00)
● Шашки, шахи – всі вікові категорії – Будинок культури (щонеділі з 17:00 до 20:00)

У селі Проліски:
● Тренування з флорболу 7-19 років – Будинок культури (щопонеділка з 16:00 до 21:00)
● Настільний теніс – всі вікові категорії – Будинок культури (щовівторка з 16:00 до 18:00
● Флорбол (дівчата) – 7-19 років – Будинок культури (щосереди з 16:00 до 21:00
● Настільний теніс – 6-14 років – Будинок культури (щочетверга з 16:00 до 18:00 та щосуботи з 12:00 до 16:00)
● Флорбол – Ю-8, Ю-10, Ю-12, Ю-14, 1-ліга, Дівчата-вища ліга – Будинок культури (щоп′ятниці з 16:00 до 21:00)

У селі Щасливе:
● Волейбол – дорослі – Спортивна зала НВК (час не вказаний)
● Настільний теніс – всі вікові категорії – Приміщення НВК (щосуботи з 12:00 до 16:00)
● Проведення заходів з ігрових видів спорту – всі вікові категорії – Спортивні майданчики (щонеділі з 14:00 до 18:00)

У селі Ревне:
● Спортивні ігри – Школярі (середня та старша групи) – спортивна зала ЗОШ (щовівторка з 18:00 до19:00, щосереди та щоп′ятниці 17:00-18:00, 18:00-19:00
● Спортивні ігри – Школярі (старша група (юнаки та дівчата)) та дорослі – спортивна зала ЗОШ (щовівторка та щочетверга з 19:00 до21:00, щонеділі з 12:00 до 15:00)
● Настільний теніс – всі вікові категорії – приміщення ЗОШ (щовівторка, щосереди, щочетверга, щоп′ятниці з 18:00 до 21:00,щонеділі з 12:00 до 15:00)
● Футбол – всі вікові категорії – футбольне поле села (щонеділі з 17:00 до 20:00)

У селі Рогозів:
● Футбол – Школярі 2005-2007р.н. – спортивна зала ЗОШ, спортивний майданчик (щопонеділка, щосереди та щоп′ятниці з 17:30 до 20:00)
● Футбол – Школярі 2008-2010р.н. – спортивна зала ЗОШ, спортивний майданчик (щопонеділка, щосереди та щоп′ятниці з 16:30 до 17:30)
● Футбол – старша група, дорослі – спортивна зала ЗОШ, спортивний майданчик (щосереди з 20:00 до 21:30 та щосуботи з 12:00 до 14:00
● Спортивні ігри – старша група, дорослі – спортивна зала ЗОШ (щосуботи з 14:00 до 16:00)

У селі Головурів:
● Волейбол – всі вікові категорії – спортивна зала ЗОШ (щовівторка, щочетверга з 19:00 до 21:00, щосуботи з 18:00 до 20:00)
● Легка атлетика – 6 – 7 кл. – спортивний майданчик (щопонеділка, щовівторка, щочетверга з 15:30 до 16:30)
● Баскетбол – 8 – 9 кл. та 5 кл. – спортивна зала ЗОШ (щовівторка з 14:10 до 15:30, щоп′ятниці з14:10 до 15:30)
● Футбол – всі вікові категорії – футбольне поле села (щовівторка та щочетверга, час не зазначений)

У селі Мирне:
● Баскетбол – спортивна зала села (щопонеділка з 19:00 до 20:30, щосереда з 19:30 до 20:30)
● Бокс – юнаки – спортивна зала села (щопонеділка з 17:30 до19:00, щосереди з 17:30 до 18:30)
● Настільний теніс – всі вікові категорії – Будинок культури (щосереди з 18:30 до 19:30, щоп′ятниці, щосуботи, щонеділі з 17:00 до 18:30)
● Волейбол – всі вікові категорії – спортивна зала села (щоп′ятниці, щосуботи, щонеділі з 18:30 до 20:30)
● Футбол – юнаки, молодь – футбольне поле (щовівторка та щочетверга з 18:30 до 20:30)

У селі Іванків:
● Волейбол – всі вікові категорії – спортивна зала ЗОШ (щовівторка, щочетверга з 19:00 до 20:00)
● Настільний теніс – всі вікові категорії – Будинок культури (щосуботи з 19:00 до 21:00)

У селі Старе:
● Футбол – 2004-2006р.н. – Старинська ЗОШ (щопонеділка, щосереди та щочетверга з 16:30-18:00)
● Футбол – 2007-2009р.н. – Старинська ЗОШ (щопонеділка, щосереди, щочетверга з 15:00-16:30)
● Футбол – Юнаки, дорослі – Старинська ЗОШ (щоп′ятниці та щосуботи з 17:00-18:30)
● Волейбол – Юнаки, дівчата, дорослі – спортивна зала ЗОШ (щовівторка з 16:00 до 18:00, щоп′ятниці з 15:00 до 16:30, щосуботи з 14:00 до 16:00)
● Настільний теніс – всі вікові категорії – Старинська ЗОШ (щонеділі з 12:00 до 14:00)

У селі Велика Олександрівка:
● Футбол – 13-15 років – спортивна зала ЗОШ, майданчик з штучним покриттям (щовівторка, щочетверга з 18:00 до 19:30)
● Футбол – Дорослі – Майданчик з штучним покриттям, сільський стадіон (щопонеділка, щосереди з 19:30 до 21:00, щосуботи з 15:00 до 17:00)
● Волейбол – Дорослі (чоловіки, жінки) – спортивна зала ЗОШ (щопонеділка, щосереди, щоп’ятниці з 20:00 до 22:00 )
● Баскетбол – школярі – спортивна зала ЗОШ (щовівторка, щочетверга з 16:30 до 19:00, щосуботи з 10:00 до 12:00)
● Настільний теніс – всі вікові категорії – спортивний майданчик школи (щодня, час не вказано)
● Волейбол – юнаки, дівчата – спортивна зала ЗОШ (щовівторка, щочетверга з 15:00 до 16:30)

Переглядів:: 3

Автор публікації

Офлайн 5 дні

admin

0
Коментарі: 2Публікації: 7862Реєстрація: 08-03-2022
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x