loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Гральний бізнес таки піде із Борисполя?

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Остання позачергова сесія міської ради відзначилася прийняттям низки важливих для міста рішень. Серед них — рішення про гральні автомати. А так, як ініціював це питання депутат міськради Юрій Степанович Федун (на фото), доповідав саме він, викликавши тим самим запальні дискусії на сесії міської ради щодо грального бізнесу у місті.
Варто нагадати, що депутатська ініціатива Юрія Федуна вже оголошувалась на сесії ще 2 місяці тому, але, на жаль, тоді депутати міської ради її не підтримали. От і змушений був Юрій Степанович звернутися до громади міста. Протягом певного періоду депутат збирав підписи бориспільців щодо підтримки його ініціативи про припинення діяльності «ігрових автоматів» у місті. Акцію активно підтримала Всеукраїнська громадська організація «Українське козацтво» і не тільки підтримала, а й допомагала депутату у зборі підписів. В результаті на позачергову сесію Юрій Степанович надав більше 5,5 тис. підписів людей (від 16 років до пенсійного віку), які рішуче висловилися проти того, щоб гральний бізнес взагалі існував у місті та районі.
Виходячи із цього, на розгляд сесії Федун запропонував проект рішення і ще раз звернувся до депутатів із проханням підтримати його. Звучить проект так: «Визнати організацію та проведення азартних ігор на території Борисполя суспільно небезпечним видом комерційної діяльності для громади міста». Запропоновано було також заборонити азартні ігри в місті та провести позачергове засідання виконавчого комітету (за участю керівників установ, підприємств, начальників відділів і служб) щодо розробки заходів по припиненню комерційної діяльності, пов’язаної із організацією азартних ігор на території Борисполя. А засобів щодо припинення діяльності гральних автоматів, зазначив депутат Федун, дуже багато. Головне при цьому, аби влада, беручись за вирішення цієї проблеми, пам’ятала, що ефективна та влада, яка може виконувати свої рішення.
Загалом пропозиція Юрія Федуна депутатами була підтримана і запропоноване ним рішення врешті-решт проголосоване. Депутати Олег Станкевич та Ярослав Годунок проголосували проти заборони діяльності ігрових автоматів у Борисполі, а депутати Андреєв та Пасенченко утрималися! Та передувала цьому словесна дуель на підвищених тонах між окремими народними обранцями. Кілька разів із зали прозвучало, що прийняти можна будь-яке рішення. Тільки б воно потім виконувалось. І взагалі, приймати такі рішення можна тоді, коли будуть відповідні важелі впливу на бізнесменів. Була поставлена під сумнів і спроможність місцевої влади «виселити» із Борисполя гральні автомати. На всі ці репліки і пропозиції не приймати на сесії будь-якого рішення Юрій Федун категорично відповів, що «не треба йти на компроміси з власною совістю», за словами депутата, громада висловила свою думку щодо гральних автоматів, а волю людей треба виконувати. Адже зараз із Києва масово прибирають гральні автомати і вони плавно, за умови лобіювання окремими депутатами, згодом переїдуть до Борисполя. «Ці хворі люди (залежні від гральних автоматів — авт.), якщо їм дуже кортить, нехай сідають у літак, їдуть до Лас-Вегасу і там витрачають свої гроші, а не у нашому місті. Адже це суспільне зло, схаменіться шановні!», — підсумував свій виступ Юрій Федун.

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x