loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Громадська рада чи трибуна для піару депутатів?

06.03.10

Тема галасливої акції із плакатами та прибиранням снігу особами невідомого місця проживання, завдяки якій Бориспіль пропіарили по всій Україні, знайшла своє продовження на засіданні Громадської ради міста Борисполя, яке відбулося 24 лютого. Перше питання, яке передбачало інформування учасників зібрання про результати виборів Президента у місті Борисполі, перетворилося на піар-акцію депутатів міської ради. Дуже вже хотілося їм з’ясувати, чи повинні відбуватися подібні акції і надалі.
Якщо б депутати поцікавилися думкою людей з цього приводу, то дізналися б, що жителям не важливо, хто прибирав той сніг під ногами. Зробили — і слава Богу, навіть якщо роботи — мізер, а крику — щоб і за околицею чути. Коли прийде час обирати, люди судитимуть за справами, а не за тим, хто кого голосніше вилає.
Прикро, що депутати дуже хотіли бути почутими, але самі слухати не хотіли. Коли дійшла черга слухати тих представників Громадської ради, для яких це зібрання є єдиною можливістю висловити свою позицію, депутатів у залі майже не залишилось.
А людей цікавила не політика, а нагальні проблеми життя міста. Так, обговорюючи проблеми роботи міських комунальних служб під час зимової негоди, люди висували конкретні пропозиції, які допоможуть ефективніше діяти у подібних ситуаціях. Наприклад, від представників вуличних комітетів прозвучала пропозиція активно залучати органи самоорганізації населення. Хто краще, ніж жителі вулиці, може проконтролювати, наскільки ефективно попрацювала на цій вулиці снігоприбиральна техніка? Кого, як не жителів мікрорайону, можна запросити до спільного прибирання у недоступних для техніки місцях? Але щоб встановити такий зворотний зв’язок, потрібно і механізми відпрацювати, і щоб люди були впевнені, що до них звертаються за допомогою, не прагнуть використати «на шару».
Як реально організувати таку співпрацю? Про це на останньому засіданні Громадської ради поговорити не вдалося. Часу не вистачило. І виникають побоювання, що із наближенням наступних виборів часу на обговорення конкретних ідей та пропозицій від громади може залишатися все менше.
У битві зі снігопадом місто виявилося не на висоті. Попереду — місячник благоустрою. Чи не перетвориться його підготовка та проведення на черговий піар депутатів?

Ірина Голуб

Источник

Переглядів:: 1
Опубліковано в Новини

ПУБЛІКАЦІЇ ЗА ТЕМОЮ

guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x