loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Хто загрібав сніг чужими руками?

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Упродовж трьох днів невідомі чоловіки прибирали тротуари від снігу і льоду у центрі Борисполя. Робота «кипіла» із швидкістю 1 квадратний метр на день на одного працюючого. Перехожі спостерігали за тим, як неохоче вони стукали льодорубами об лід, більше стояли, спершись на лопати, ніж працювали.

Завершилась акція прибирання мітингом, який відбувся 18 лютого на площі біля міськради. Зо дві сотні робочих (переважно молодь) принесли із собою транспаранти на зразок «Меру Федорчуку і депутатам видамо по лопаті!», «Наше подвір’я не ковзанка, а ми не фігуристи!». Ніхто із присутніх не знав або просто не бажав називати організаторів акції. Мовчали і про те, звідки саме вони прибули до Борисполя.

Перед міською радою розбили два намети червоного кольору. У декого навіть промайнула думка, ніби комуністи знову піаряться біля пам’ятника Леніна, виступаючи за соціальні стандарти. Та, з’ясувалося, компартія ніякого відношення до акції не має. Серед працівників міськвиконкому, які вийшли до людей, були помітні депутати різних політичних сил. Проте своєї причетності до акції ніхто не підтвердив. Вигуки у мікрофон «Мера — геть!» учасники мітингу адресували міському голові, якого вони, напевно, ніколи й не бачили. З огляду на те, що відбувалося, було видно, що демонстранти були нещирими, вони просто відтягували час. Хоча насамкінець, розігрівшись, дівчата, а за ними й хлопці пішли у танок. Тож мітинг перетворився на вульгарне зборище людей, які, здається, мало розуміли, з якою метою вони знаходяться саме тут. Очевидці розповідають, що бачили, нібито учасникам акції роздавали купюри по 100 і 200 гривень.

Працівники міськвиконкому стверджували, що у натовпі не помітили жодного знайомого обличчя. Одні перехожі поспішали у справах, обминаючи демонстрантів, інші ж — обурювалися: «Чому якісь молодики сумнівної зовнішності, привезені невідомо звідки, приїхали до нашого міста? Яке відношення вони мають до нашого міського голови?»

На фото:
2. Зі швидкістю 1 метр за день
3. Жіночки-комунальниці голосно обурювалися
5. А мітингувальників було не густо
6. Публіку «підігрівала» ось така група підтримки

Олександр Бойченко

———————————————————————-

Прокоментувати ситуацію «Вісті» попросили міського голову Анатолія Федорчука:

«По-перше, те, що відбувалося у центрі міста декілька днів поспіль, можна назвати швидше імітацією прибирання, адже за день одна людина прибирала 1 квадратний метр. Якби наші комунальні служби так прибирали, то місто точно б залишалося і досі у снігових заметах. По-друге, серед цих людей не було жодного місцевого мешканця. Частина з них, як вдалося з’ясувати, — студенти університету імені М.Драгоманова, інші — заробітчани із Заходу нашої країни, яких до Борисполя привезли із вокзальної площі Києва. Звичайно, що за все це заплатили кожному по 200 грн. Щоденно в акції брало участь по 110 осіб. Зважте і на те, що репортаж одного телеканалу коштує від 40 тис. грн, а їх було 7! Підрахувавши все це, ви отримаєте суму майже 400 тис. грн. Тобто, одному із кандидатів у мери, який, до речі, під час мітингу у четвер був помічений із особами циганської національності біля ЗОШ №1, ця акція обійшлася у таку круглу суму. Щодо самої акції, то мені від неї ані холодно, ані спекотно. Тому що, якби це вийшла наша громада, я б відреагував. А в цьому випадку це спланована акція, про яку мені було відомо за сім днів до її проведення. Тоді ще не було Постанови Верховної Ради про скасування виборів 30 травня, а гроші за це шоу наперед були уже проплачені. Тому хлопці їх і відробляли усі ці дні. Щодо того, як я усе це сприйняв, то я жива людина, і, звичайно, неприємне відчуття все ж залишилося. Тому, якщо враховувати плюси і мінуси посади міського голови, виникає питання: а навіщо взагалі це? Але з іншого боку, якщо віддати Бориспіль сьогодні на поталу особі, яку я згадував і яка здалеку спостерігала за акцією, то нічого доброго не буде. Якби ж тільки люди на це йшли із чистими помислами, то заради Бога. Але, як би там не було, остаточне рішення — за громадою міста. Головне, щоб обрана нею людина була достойною, яка б продовжила те, що за чотири роки вже зроблено. Але якщо сьогодні в акцію вкладають більше 300 тис. грн, які потім треба буде якимось чином «відмити», то громаді міста є над чим задуматися. Я переконаний, що бориспільці розумні і за кілограм гречки не продадуться».

———————————————————————-

«Що ви думаєте з приводу того, що відбувається на центральній площі Борисполя?» — запитали ми у перехожих, мешканців нашого міста

Володимир Хвостенко, юрист:

«Я мешкаю у Борисполі, проте на мітингу не помітив жодного знайомого обличчя, яке хоч коли-небудь зустрічалось мені на вулицях нашого міста. З погляду цих людей видно, що вони не тільки немісцеві, але й їхні гасла нещирі, а їхня акція купована і кимось спланована.»

Олена Адамець, держслужбовець:

«Люди, які зібралися на центральній площі міста, — немісцеві. У цьому я переконана на сто відсотків. Це люди переважно мого віку, і хоча б когось одного я могла б упізнати серед натовпу. Окрім того, чимало з них, здається, не зовсім у тверезому стані, оскільки поведінка у них якась дивна.»

Денис Головко, працівник міжнародного аеропорту «Бориспіль»:

«Я думаю, що цей мітинг ініційований людьми, які прагнуть прийти до влади у Борисполі. Але тут немає жодного корінного бориспільця. Люди привезені з інших міст, яким, очевидно, заплачені гроші, щоб вони тут постояли, покричали. Якщо провести опитування місцевих мешканців, то переважна більшість задоволена роботою міського голови. І якщо серед присутніх мітингувальників є такі, що мешкають у Борисполі, то вони, як у казці «Золота рибка», хочуть залишитися біля розбитого корита. Бо коли раніше нічого не робилося, то сьогодні робиться чимало. І ті люди, які хочуть більшого, можуть втратити і те, що є.»

Ольга Мірошниченко, директор Будинку дитячої та юнацької творчості:

«Дуже дешева і неконструктивна акція. Я думаю, що вона організаторам коштує великі гроші, які б вони краще витратили на щось важливіше для людей і для нашого міста. Це зовсім непотрібне. Вони не виражають думку нашої бориспільської громади.»

Дмитро Радіонов, координатор Бориспільського осередку ГО «Фронт змін»

Це пікетування міської ради взагалі навряд чи можна назвати громадською акцією. Абсолютно незрозумілі люди, за нашими даними, навіть не з Борисполя, жодним чином не спромоглися і навіть не намагалися домовитися з представниками влади, не запропонували ніяких конструктивних вимог чи прохань, а лише кричали та махали лопатами і транспарантами «Приберіть сніг». Деякі з них навіть повідомили журналістам телеканалу СТБ, що організатори заплатили їм за це гроші, але хто ці організатори, всі дружно замовчували. Звичайно, що це є замовленою політичною провокацією, яка спрямована не зрозуміло на що. Жалюгідне, сумне видовище, до того ж виконане замовниками, кандидатами на пост мера, в досить неприхований спосіб.
Звичайно ж, владу необхідно критикувати, це найважливіша складова демократичного суспільства. Але головне, як це робити! Якщо дозволити собі уподібнитися брудному, нецивілізованому, нешанобливому способу взаємодії з владою, яку самі ж обрали, то гріш ціна такій громадській активності, оскільки такими діями вони дискредитують справжні громадські ініціативи і, більше того, демонструють негативний приклад людям.
Вважаю, що будь-яка громадська організація, що є прикладом для громадян, зобов’язана вести свою діяльність цивілізованим, професійним і конструктивним чином як у тому, що стосується влади, так і в повсякденній діяльності.

Фото Юлії Лисиці

Источник

Переглядів:: 2
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x