loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Ім’я Анатолія Федорчука пропонують присвоїти Бориспільському академічному ліцею

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Ім’я Анатолія Федорчука пропонують присвоїти Бориспільському академічному ліцею

Сьогодні на сайті Бориспільської ради з’явилося повідомлення про початок проведення громадського обговорення щодо присвоєння імені Анатолія Федорчука Бориспільському академічному ліцею. Відповідну пропозицію озвучив міський голова Володимир Борисенко під час офіційного вступу на посаду Бориспільського міського голови, яке відбулося 26 січня поточного року. А вже 1 лютого 2021 року він підписав розпорядження №18, яке й дало старт пропозиції.

До обговорення запрошують усіх жителів Бориспільської міської територіальної громади, фізичні та юридичні особи, громадські об’єднання та організації, політичні партії, представники засобів масової інформації тощо.

Відповідальною за організацію громадського обговорення та проведення відповідних заходів є заступниця Бориспільського міського голови Людмила Василівна Пасенко. Термін проведення громадського обговорення складає два місяці з дня опублікування повідомлення на офіційному веб-сайті міської ради (починаючи з 3 лютого). Будуть враховані думки колективу Бориспільського академічного ліцею; висновки топонімічної комісії та громадської ради при виконавчому комітеті Бориспільської міської ради; електронні та письмові пропозиції та зауваження.

Усі пропозиції та зауваження потрібно подавати в письмовій формі до виконавчого комітету Бориспільської міської ради упродовж встановленого терміну за адресою: 08301, м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 72, кім. 215 (відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю); тел. (04595) 6-07-44.

Також пропозиції та зауваження можна надіслати електронною поштою на адресу: borispil@i.ua. У листі потрібно буде вказати своє прізвище, ім’я, по батькові та адресу. Юридичні особи можуть подавати пропозиції (зауваження) в письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції не будуть розглядатись та реєструватись!

Звіт про результати громадського обговорення щодо присвоєння імені Анатолія Федорчука Бориспільському академічному ліцею буде опубліковано протягом 14 днів після закінчення громадського обговорення та оприлюднено на офіційному веб-сайті Бориспільської міської ради.

Джерело

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x