loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Із середи в Борисполі повинні припинити роботу заклади загального користування

17.03.20

Із середи в Борисполі повинні припинити роботу заклади загального користування

Рішення заборонити роботу закладів загального користування, незалежно від форми власності, прийняли в понеділок 16 вересня цього року на засіданні виконавчого комітету Бориспільської міської ради. Такі обмеження тимчасові і направлені на попередження розповсюдження серед людей хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.

Так, починаючи з 18 березня 2020 року з 00:00 рекомендовано тимчасово призупинити роботу всіх магазинів (крім продуктових, автозаправочних станцій, станцій технічного обслуговування автомобілів та аптек); торговельно-розважальних центрів; закладів ресторанного господарства, в тому числі в готелях (крім замовлень «Макдрайв»); ринків (крім продовольчих магазинів, розташованих на їх території) та ярмарків; об’єктів сфери послуг (крім ритуальних); театрів, музеїв, бібліотек та інших культурних і розважальних закладів; дитячих розважальних центрів та клубів, майданчиків, у тому числі спортивних та атракціонів; фітнес-клубів, тренажерних залів, басейнів, спортивних майданчиків та стадіонів.

На цей період керівникам рекомендують щоденно перевіряти в працівників температуру. Якщо в когось із працівників виявлять гостре респіраторне захворювання, їх варто негайно відправляти додому на самоізоляцію. Також потрібно, щоб керівники запровадили щоденне провітрювання приміщень, проводили дезинфекцію, забезпечили працівників захисними масками, а ті ними користувались при спілкуванні з клієнтами. Окрема рекомендація – приймати замовлення онлайн, по телефону, здійснювати доставку.

Станом на понеділок 16.03.20202 року для потреб КНП «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» закуплено 20 захисних комбінезонів, 1000 рукавиць, 6000 захисних масок, 30 комплектів захисного одягу протиепідемічного, 3933 респіратори, 50 захисних окулярів, 100 тест-смужок для обстеження хворих із підозрою на коронавірус.

Виконавчий комітет Бориспільської міської ради придбав та передав лікарні засоби індивідуального захисту: 150 респіраторів, 200 захисних окулярів, 10 упаковок (100 штук) рукавиць. Замовлено 150 комплектів протиепідемічного одягу. Також є попередня домовленість про закупівлю тест-смужок, які передадуть КНП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» та КНП «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування».

У міських амбулаторіях КНП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» розроблені інструкції на випадки звернення громадян з симптомами, схожими на прояви коронавірусної інфекції, пацієнтам вимірюється температура безконтактним датчиком, облаштовані обсерваційні палати для обстеження і перебування хворих з підозрою на коронавірус до перевезення в опорну лікарню.

Виконавчий комітет Бориспільської міської ради звернувся з проханням, щоб містяни зрозумінням поставились до тимчасових обмежень, були уважними та обережними, за можливості знаходитися вдома, уникали місць скупчення людей, дотримувалися правил гігієни(мили руки з милом, не торкалися обличчя, дотримувалися етикету кашлю).

Головне – не піддаватися паніці. Ці заходи приймаються на випередження, щоб унеможливити та мінімізувати, розповсюдження інфекції.

Переглядів:: 1
Опубліковано в Новини

ПУБЛІКАЦІЇ ЗА ТЕМОЮ

guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x