loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Как в Борисполе поздравляли первоклассников (фото)

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Как в Борисполе поздравляли первоклассников (фото)

В воскресенье, 1 сентября, в Борисполе по случаю Дня знаний состоялся городской Праздник первоклассников. Праздник начался привычными школьными линейками возле каждого учебного заведения города, на праздничных линейках присутствовали представители органов местного самоуправления и общественных организаций, ученики, учителя и родители.

После завершения школьных линеек на центральной площади города у Дома детского и юношеского творчества для школьников был проведен городской Праздник первоклассника.

Праздничное настроение, сладкие подарки, концерт, конкурсы и сказочные герои развлекали этом году школьников и первоклассников Борисполя. Всех присутствующих первоклассников с началом нового учебного года поздравил городской голова Анатолий Федорчук.

Также руководители кружков Центра технического творчества «Эврика», Дома детского и юношеского творчества провели для первоклассников мастер-классы по изготовлению настоящих подарков для родителей своими руками. А представители Бориспольского Центра туризма и краеведения предлагали школьникам попробовать себя в роли туриста.

Городской Праздник первоклассников закончился дискотекой.

Як у Борисполі вiтали першокласникiв (фото)

У недiлю, 1 вересня, у Борисполі з нагоди відзначення Дня знань відбулося мiське Свято першокласникiв.

Свято розпочалися звичними шкільними лінійками бiля кожного навчального закладу міста, на святкових лiнiйках були присутні представники органів місцевого самоврядування та громадських організацій, учнi, вчителi та батьки.

Після завершення шкiльних лінійок на центральній площі міста біля Будинку дитячої та юнацької творчості для школярiв було проведено міське Свято першокласника.

Святковий настрiй, солодкі подарунки, концерт, конкурси та казковi герої розважали цього року школярiв та першокласникiв. Усiх присутнiх першокласникiв з початком нового навчального року привiтав міський голова Анатолій Федорчук.

Також керівники гуртків Центру технічної творчості «Евріка», Будинку дитячої та юнацької творчості провели для першокласникiв майстер-класи iз виготовлення справжніх подарункiв для батьків своїми руками. А представники Бориспiльського Центру туризму та краєзнавства пропонували школярам спробувати себе в ролі туриста.

Мiське Свято першокласникiв закінчилося дискотекою.

Переглядів:: 2
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x