loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Казковий світ Марини Попович

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Казковий світ Марини Попович

У виставковій залі Бориспільського історичного музею 4 листопада відкрилася перша персональна виставка молодої художниці Марини Попович із села Рогозів Бориспільського району.

На картинах Марини Попович — дівчата в українському вбранні, красиві і щирі, усміхнені і природні, як сама художниця. Багато образів ніби автопортрети. А все тому, що сюжети своїх робіт дівчина пропускає через власне серце, тонко відчуває кольорову гаму. На полотнах Марини пейзажі і квіткові композиції, незвичайні портрети, картини сільського побуту і дивовижний світ тварин та птахів, казкові сюжети і романтичні образи. Можна впізнати і природу рідного Рогозова, зокрема мальовничу Миколаївську церкву.

Роботи, представлені на виставці, створені за дуже короткий проміжок часу (переважна більшість картин намальовані у 2011 році!), що свідчить про неймовірну працьовитість художниці.

Світла і сонячна, надзвичайно скромна дівчина прагне перелити особисті почуття і любов до світу на полотно. На її картинах краса реального і вигаданого, іноді дитячого світосприйняття. Національні мотиви переплітаються із казковими, навіть філософськими.

Марину завжди підтримує мама, яка намагається створити доньці якнайкращі умови для розвитку її обдарування. Директор музею Наталія Вікторівна Йова висловила сподівання на те, що Божа іскра таланту Марини Попович повинна належати людям, що мине час, і про юну художницю з Бориспільщини дізнається вся Україна.

«Я вражений тим, що побачив сьогодні, — поділився з відвідувачами виставки найстарший і найдосвідченіший серед художників міста Леонід Якович Шефер. — Це дійсно талант від Бога. Марина має власний почерк, її роботи індивідуальні, неповторні. Я вважаю, що у Марини велике майбутнє.» «Роботи прекрасні, різнопланові, виконані майстерно. Тут присутні різні мистецькі напрямки: реалізм, авангард, романтизм… Творчість Марини — це серйозна заявка для Борисполя,» — високо оцінив творчість юної майстрині і досить вимогливий Микола Чубатюк, викладач Бориспільського ЦТТ «Еврика», який виховав цілу плеяду талановитої молоді. Він висловив сподівання, що це тільки початок творчого шляху юної художниці.

Привітати дівчину завітали друзі, рідні і односельці, серед них і класний керівник Марія Володимирівна Киливник. Вона розповіла, що у дівчини розмальовані ворота і стіни вдома, її картини прикрашають кабінети Рогозівської школи, де вона навчалася. Вчителька назвала дівчину родзинкою Рогозова, гордістю школи. Подяку Марина отримала і від Бориспільського міського відділу культури. Та прикро, що ніхто не прийшов із представників районної та сільської влади, аби підтримати молоду художницю, яка навчається на першому курсі Київської художньої академії.

Лариса ГРОМАДСЬКА

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x