loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Киянин привіз зекам з Бориспільської виправної колонії наркотики

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Киянин привіз зекам з Бориспільської виправної колонії наркотики

7 травня біля огорожі Бориспільської виправної колонії в селі Мартусівка було затримано жителя міста Київ.

Під час перевірки, у нього в кишені шортів було виявлено та вилучено пачку з під цигарок, в середині якої знаходилися два пакети з білою порошкоподібною речовиною. За словами чоловіка – це метадон, який він намагався перекинути через огорожу колонії.

Зауважимо. Метадон – це синтетичний наркотик опійної групи, він виглядає як героїн. Якщо метадон порівнювати з героїном, то він значно дешевший і залежність від нього набагато більша. Наприклад, якщо від героїну синдром відміни («ломка») триває від 7 до 10 днів, то від метадону такий період триває від 30 днів і більше.

За інформацією Бориспільського МВ МВС України в Київській області

Киевлянин привез зэкам с Бориспольской исправительной колонии наркотики

7 мая у ограды Бориспольской исправительной колонии в селе Мартусовка был задержан житель города Киев.

При проверке, у него в кармане шорт было обнаружено и изъято пачку из-под сигарет, внутри которой находились два пакета с белым порошкообразным веществом. По словам мужчины – это метадон, который он пытался перебросить через забор колонии.

Заметим. Метадон – это синтетический наркотик опийной группы, он выглядит как героин. Если метадон сравнивать с героином, то он значительно дешевле и зависимость от него гораздо больше. Например, если от героина синдром отмены («ломка») длится от 7 до 10 дней, то от метадона такой период длится от 30 дней и более.

За информацией Бориспольского ГО МВД Украины в Киевской области

Переглядів:: 2

Автор публікації

Офлайн 3 дні

admin

0
Коментарі: 2Публікації: 7863Реєстрація: 08-03-2022
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x