loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Коли і як потрібно вносити добрива

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Час внесення добрив має велике значення і, як правило, слід вносити кілька елементів добрив відразу. Спільне внесення азотних і фосфорних добрив набагато ефективніше їх роздільного внесення в грунт. Азотні добрива спільно з фосфорними краще вносити навесні і в першій половині літа; калій добре засвоюється у другій половині літа.

Органічні добрива потрібно вносити восени, зменшуючи при цьому кількість азотних добрив навесні наступного року вполовину. Щоб забезпечити ефективність підгодівлі, добрива вносять на глибину 40-60 см, в зону розташування основних коренів в радіусі 1 м. Найбільш зручний спосіб внесення добрив – в рідкому вигляді через дренажні ями для поливу.

В якості дренажних труб можна використовувати азбоцементні або пластикові труби діаметром 80-100 мм, довжиною 50-60 см. Дренажні ями розміром 50х50 см викопуються на глибину 70-80 см, засипаються на 30 см гравієм або щебенем. Поверх щебінки розстеляється поліетиленова плівка, на яку по центру ями встановлюється дренажна труба.

Верхній кінець труби повинен підніматися над рівнем землі приблизно на 10 см. Таким чином підготовлена дренажна яма засипається вибраної з неї грунтом до рівня землі. Використовувати такі дренажні ями можна протягом багатьох років для підгодівлі і для одночасної глибокої поливання кущів винограду.

Живлення поступає в рослину не тільки через коріння, а й через листя. При позакореневих підгодівлі елементи живлення засвоюються рослинами дуже ефективно, швидко і повністю. Позакореневе підживлення поєднуються з обприскуванням проти мілдью і оїдіуму. Проводяться позакореневе підживлення у похмурий день або ввечері, після заходу сонця.

Рецепти позакореневих підживлень

• Перша позакореневе підживлення. 200 г суперфосфату настояти протягом доби в 3 л води в скляному посуді. У день проведення позакореневого підживлення розчинити 30 г аміачної селітри або 50 г сірчанокислого амонію, 100 г сірчанокислого калію, 10 г борної кислоти і 100 г мідного купоросу в окремому посуді. Злити розчин суперфосфату із осаду, змішуючи з розчином інших компонентів. Одночасно в окремому посуді приготувати розчин 100 г вапна. У суміш розчинів усіх компонентів влити вапняне молоко до нейтральної реакції, що можна визначити за допомогою лакмусового папірця або нового залізного цвяха (якщо розчин кислий, цвях покриється іржею). Потім приготовлена суміш розчинів розбавляється до 10 літрів.

• Розчин для другого позакореневого підживлення готується так само, як і перший, тільки з нього виключаються борна кислота і бордоська суміш. До нейтральної реакції розчин доводять додаванням питної соди. Другу позакореневе підживлення можна провести водним настоєм коров’яку. Одна частина коров’яку розводиться в 10 частинах води і настоюється протягом трьох діб, після чого проціджують і використовується для обприскування. Такий розчин є не тільки позакореневого підгодівлею, а й біологічним засобом боротьби з оїдіумом.

• При третій позакореневого підживлення з розчину виключається ще й азотовмісний компонент.

Переглядів:: 4
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x