loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Колишня годувальниця — стала споживальниця

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Народна мудрість говорить: «Ми є те, що ми їмо». Та, на жаль, пересічний українець змушений споживати те, що йому пропонують. А якість продуктів харчування на ринку чи у магазині досить часто не просто не задовольняє споживачів, але є небезпечною для здоров’я. І хоча на багатьох товарах уже ставлять позначки типу «Без ГМО», малоймовірно, що так воно і є насправді.

Прикро, що для багатьох країн світу ми сьогодні стали ринком збуту товарів загального вжитку. У цьому я переконалася, завітавши до одного із супермаркетів Борисполя і ознайомившись із географією країн-виробників продуктів харчування. Адже продуктам харчування закордонного виробництва, які ми вживаємо щодня, віддані найкращі місця на торгівельних прилавках.

У той час, коли у нас пустками стали зруйновані сільськогосподарські підприємства, заростають бур’янами незасіяні поля, найродючіші землі захаращені безкінечними смітниками, молочні продукти завозять з Німеччини, вироби з м’яса — з Іспанії і Бельгії, твердий сир — з Данії, Франції і Фінляндії, а цукор — з Великобританії, Німеччини та Африки. Ніхто вже й не приховує, що «глянцеві» овочі та фрукти імпортовані з Польщі, Іспанії, Африки, Ізраїлю, Китаю. Зате колись квітучі сади на Бориспільщині, та й по всій Україні, стоять недоглянуті і занедбані. Цікаво, скільки разів оброблені блискучі яблука, аби жоден черв’як не пошкодив плід? Та й чи більше користі чи шкоди принесуть заморські фрукти нашому здоров’ю?

Великі сумніви виникають щодо якості дитячого харчування. Географія його виробництва особливо широка: Швейцарія, Німеччина, Австрія, Словенія, Росія, Ізраїль, Білорусь, Фінляндія, Польща тощо. Соки, пюре, суміші для немовлят схвалені МОЗ України. Але чи може бути корисним продукт для малюка, який зберігається щонайменше декілька місяців? Скільки барвників і консервантів додають до фруктових соків і м’ясних страв?
Чому нікого не притягають до відповідальності за те, що в Україну ввозять продукти харчування з канцерогенами та іншими шкідливими домішками? Чому, незважаючи на доведену неймовірну шкідливість, продовжується виробництво згущеного молока із вмістом клею, солодощів із небезпечними барвниками-алергенами, гормональної курятини, штучного молока і ковбаси без м’яса? Адже ЗМІ регулярно наводять лабораторно доведені факти про неналежну якість продуктів, які впливають на здоров’я, особливо у дитячому віці. Чи не продовжується, бува, масовий геноцид нації і сьогодні за допомогою таких привабливих кольорових обгорток та підсилювачів смаку? Бо ж пересічна людина не звертає уваги на вміст продукту, виробника, а обирає продукти харчування за доступною ціною.

То на чиєму ж боці стоїть наша влада? Чиї інтереси захищає?

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x