loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Комнаты в Бориспольских общежитиях будут прономерованные

10.10.13

Комнаты в Бориспольских общежитиях будут прономерованные

Бориспольская власть взяла на баланс города четыре местных общежития по ул. Дружбы 39 и Поповича 4, 10 и 10-а.

Но для того, чтобы люди, которые проживают в этих общежитиях, смогли заключать договоры с городскими коммунальщиками им нужно прономеровать комнаты.

Депутат городского совета Ярослав Годунок на дежурной сессии предложил на протяжении десяти рабочих дней рассмотреть данный вопрос на коммунальной комиссии, депутаты поддержали предложение и дали зеленый свет на присвоение номеров в Бориспольских общежитиях.

Кімнати у Бориспільських гуртожитках будуть прономеровані

Бориспільська влада взяла на баланс міста чотири місцеві гуртожитки по вул. Дружби 39 та Поповича 4, 10 та 10-а.

Але для того, щоб люди, які проживають у цих гуртожитках, змогли укладати договори з міськими комунальниками їм потпібно прономерувати кімнати.

Депутат міської ради Ярослав Годунок на черговій сесії запропонував на протязі десяти робочих днів розглянути дане питання на комунальній комісії, депутати підтримали пропозицію та дали зелене світло на присвоєння номерів у Бориспільських гуртожитках.

Переглядів:: 1
Опубліковано в Новини

ПУБЛІКАЦІЇ ЗА ТЕМОЮ

guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x