loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Кожному пільговику – по талону

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Із нового року у Борисполі планують започаткувати талонні перевезення пільговиків у громадському транспорті.
За досвідом впровадження такої практики бориспільські перевізники і відповідальні особи їздили до Свердловська Луганської області. Можна було б, звичайно, повчитися у ближчих сусідів – Броварського району, Ніжина, Білої Церкви, але у Ніжині, наприклад, пільговики мають право лише на 8 безкоштовних поїздок на місяць. У Свердловську ж – їх кількість майже необмежена, адже на руки кожному пільговику видається 128 талонів. Їх можна проїздити за півмісяця, а можна розтягнути і на два місяці.
Аналогічну практику хочуть започаткувати і в Борисполі, адаптувавши її до нашого міста. Наприклад, під час видачі талонів пільговикам процес буде продумано так, щоб максимально уникнути черг в управлінні соціального захисту, де, власне, і будуть видавати талони. Один із варіантів – кожен пільговик за день чи два отримує запрошення із зазначеним часом, коли саме він повинен з’явитися по талони. Таким чином планують і «розвести у часі» усіх міських пільговиків, і в максимально короткий термін забезпечити їх талонами.
В управлінні соціального захисту видача талонів буде на контролі: у комп’ютері буде видно, скільки талонів він отримав, скільки використав і скільки ще залишилося. А на самому талоні обов’язково буде зазначатися прізвище, ім’я та по батькові пільговика, його ідентифікаційний код і номер талона. Тут варто зазначити, що двох однакових талонів не буде. І без талона з одним посвідченням пільговик безкоштовно уже не проїде. Увесь процес проходитиме так: пільговик, заходячи у маршрутку, обов’язково показує водієві посвідчення і віддає талон. Водій у свою чергу повинен перевірити за посвідченням, чи талон дійсно виписаний на пред’явника.
Проте має ця ідея і проблему. Пов’язана вона із тим, що у Свердловську на місто і район працює одне управління соціального захисту, а у нас ці установи розділені. А тому виходить, що міські пільговики отримають талони і їздитимуть безкоштовно, а ось районним у Борисполі доведеться платити за проїзд. Те, як вирішити це питання, представники міського та районного керівництва наразі розглядають.

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x