loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

ЛЕНІНІАНА ПО-БОРИСПІЛЬСЬКИ

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Колись видатний російський філолог Володимир Даль у своєму Тлумачному словнику розтлумачив старовинний слов’янський афоризм «Бігати, як курка з яйцем» так: відклавши яйце, несучка починає несамовито метушитися, кудкудакати й гасати довкіллям, де б його прилаштувати. Класик української літератури Іван Нечуй-Левицький про аналогічну ситуацію сказав: «Носиться, як старець з писаною торбою». А Марко Кропивницький – «Панькається, як кіт з оселедцем».
І спливли на думку ці слова видатних людей уже давненько, коли ми, бориспільці, почали своєю мудрою громадою вирішувати, куди подіти отой непотріб перед міськрадою у вигляді вождя світового пролетаріату Леніна? І носилися з цією проблемою і як курка, і як старець, і як кіт, на сесіях, круглих і прямокутних столах, громадських радах, нарадах, мітингах…

Врешті-решт дійшли до думки, що та трухлява потвора в центрі міста стала небезпечною для суспільства, бо може впасти на голови людей. Отож її потрібно прибрати і встановити у безпечне місце.

У минулому номері «Вістей» була невеличка інформація, що на розі вулиць Радянської та Котляревського з’явився неопізнаний будівельний об’єкт. З’ясувалося, що це мурується капітальний постамент під статую вождя.

Днями автор цих рядків став свідком, як гурт людей зібрався біля постаменту і жваво обговорював, куди ж буде вказувати бориспільцям Володимир Ілліч, в якому напрямку, якою дорогою їм крокувати до світлого майбутнього. Обговорювались чотири варіанти: на північ, на південь, схід та захід. Який вибрати? На північ, тобто до Москви? Але в тій же стороні міська рада та райдержадміністрація. Виходить, що Ленін, нинішня влада і Москва — спільники. Простягне вождь руку на південь, а в тому напрямі райлікарня. Виходить, вказуватиме вождь туди, куди прямувати бориспільцям після споживання китайської гречки. На захід — там податкова адміністрація. Слушно, буде нагадувати бориспільцям, мовляв, поспішайте сплачувати вчасно податки, щоб було чим сплатити пенсії. Нарешті один з гурту не витримав, видерся на постамент і показав, куди повинен дивитись Ілліч — на схід, у бік центрального ринку, бо там, мовляв, зібралась дрібна буржуазія — класовий ворог пролетаріату. Так і не дійшли спільної думки люди, розійшлися, поклавшись на розумні голови бориспільських чиновників, які обіцяли кореспонденту, що нинішньої п’ятниці інтрига буде розв’язана.

А крапку в імпровізованій дискусії поставив Сірко, що мешкає поряд біля сміттєвих баків. Коли люди розійшлися, він поволі підійшов до постаменту, обнюхав, немовби перевіряючи, чи міцно установлений, уперся в нього піднятою задньою ногою, справив свою природню потребу, а потім погріб землю задніми ногами. Ось, мовляв, таке моє собаче ставлення і до постаменту, і до вождя, який на ньому стоятиме. Розумний пес!

Володимир БІЛКЕЙ
Фото автора
джерело: Вісті

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x