loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Лютнева уже має тротуар

27.08.10

Перелік вулиць, на яких у цьому році є шанс «прокласти» тротуари, доводилося чути неодноразово. Тому була приємно здивована, коли побачила вже майже збудований тротуар на Лютневій, якої не було у тому переліку. Невже місто «нашкребло» коштів і на цю вулицю? Чесно кажучи, давно вже час її благоустроїти. Адже вона надзвичайно навантажена транспортом, і узбіччя, якими доводилося задовольнятися пішоходам, безпечними ніяк не назвеш.

Робітники, які прокладають тротуар, розповіли кореспонденту, що підготовчі роботи на відрізку близько 500 м тривали близько місяця: прибирали зайву землю, висипали піском, утрамбовували. А от бетонувати почали зовсім недавно — у понеділок був четвертий день, і стрічка тротуару наближалася вже до вул. Шевченка. Вони ж запевнили, що від коливання температур цей бетонований тротуар постраждати не може, адже через кожні три метри вставляється дерев’яна планка, яка дозволяє бетону «дихати» і в мороз, і в спеку.

Перший заступник Бориспільського міського голови Микола Петрович Корнійчук, до якого звернулася за коментарем, попередив моє запитання щодо фінансування будівництва:
— Тротуар на Лютневій робить депутат Бориспільської міської ради Володимир Ілліч Шалімов та його фірма «Агробудмеханізація». Це його виборчий округ і роботи він виконує за свої кошти.

Звичайно, краще було б, якби цей тротуар, відповідно до вимог ДБН, був відділений високим бордюром, на який не може «вискочити» машина. Але якщо порівнювати із тим, що було на тій вулиці до сьогодні, то це вже добре. Люди хоч матимуть окрему пішохідну зону. Все ж таки не проїжджою частиною ходитимуть.

І це дуже добре, що є такі депутати, такі підприємці, які готові робити щось корисне для міста, для людей. Міська влада завжди вітає таку ініціативу.

До речі, вулиці Лютневій нині доводиться витримувати додаткові навантаження. Аеропорт інтенсивно будується, і цією вулицею доставляють матеріали від вокзалу до місця будівництва. Тож хоча б тротуар пом’якшить незручності, які випали мешканцям вулиці.

Переглядів:: 1
Опубліковано в Новини
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x