loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Майже все про скло та склопакети

01.08.14

Сучасні технології довели вигляд і функціональність вікна до досконалості і зробили його звичним об’єктом навколишнього світу.Те, що ми називаємо пластиковими вікнами вперше з’явилися тільки в середині 50-х років XX століття, і сильно відрізнялися від сучасного вікна. Пластиковому вікну потрібно декілька десятиліть, щоб придбати сьогоднішній вигляд. Історія склопакета,яка є невід’ємною складовою будь-якого вікна, ще довша.
Проблему теплоізоляції вирішили німецькі фахівці. Саме ними був винайдений клеєний склопакет з герметизацією. У їх склопакеті вперше був використаний еластичний ущільнювач. У його якості виступав полісульфідний герметик. Крім того, пропонований ними склопакет мав порожнисту алюмінієву рамку, в яку засипався осушувач вологи. Він служить для абсорбації вологи, яка потрапляє в склопакет разом з повітрям під час виробництва. Скло тепер не припаювалися, а приклеювалися до дистанційної рамки, обробленої герметиком.
З появою склопакета з двома етапами герметизації (також у літературі вживається термін: «склопакет подвійної герметизації») процес виготовлення склопакетів в цілому більше не змінювався. Однак це не означає, що прогрес зупинився. Наприклад, замість повітря в склопакетах все частіше використовується аргон або інші інертні гази з низькою ніж у повітря теплопровідністю. Використання аргону дозволило знизити енерговтрати тепла через склопакет. Для підвищення енергоефективності деякі виробники склопакетів стали використовувати, замість алюмінієвої дистанційної рамки пластикову, що також посприяло зменшенню енерговитрат.

Скло для склопакетів теж весь час розвивається. У сьогоднішніх склопакетах використовується скло різної товщини і властивості. Наприклад є склопакети, за допомогою яких можна домогтися максимальної звукоізоляції або теплозбереження.

Навряд чи винахідник першого склопакета, або компанія, яка робила скло для вагонів поїздів у Німеччині на початку XX століття могли уявити, яке поширення отримає склопакет. Розвитку склопакета чималим чином посприяло те, що сучасне вікно стало для нас таким звичним і зручним.

Автор: Вікторія Квін

Переглядів:: 5
Опубліковано в Поради

ПУБЛІКАЦІЇ ЗА ТЕМОЮ

guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x