loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Мер Борисполя Анатолій Федорчук: «Чутки про мій перехід до регіонів — ніщо інше, як плітки»

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Інформація про те, що міський голова Борисполя залишив «Сильну Україну» і перейшов до Партії регіонів, ширяться не тільки Бориспільщиною, а й областю не перший тиждень. Ці чутки обговорюють усі небайдужі і обізнані із внутрішнім життям міста. Щоб втамувати інформаційний голод і розставити крапки над «і», кореспондент «Вістей» звернувся за коментарем цих чуток безпосередньо до міського голови:

— Анатолію Соловйовичу, то інформація про Ваш перехід до регіоналів — брехня чи все ж таки правда?
— Такі питання ставлять не тільки журналісти, а й люди, які приходять у відділ звернення громадян. Насправді ж інформація про мій перехід до регіонів — ніщо інше, як плітки. Відомо, що наближаються вибори, які призначено на 31 жовтня. І, звичайно, сьогодні на мене виливається усілякий бруд. Не тільки в усній формі, а й в друкованій завдяки окремим газетам. Це мені неприємно, як і кожному було б на моєму місці, бо усе це — лише чутки і не більше. Я не є членом Партії регіонів, не писав ніяких заяв про вступ туди. Я на сьогодні очолюю міський осередок «Сильної України». Можу Вам навіть зараз продемонструвати свій партійний квиток. Буду відвертим: такі чутки дійшли навіть до Сергія Тігіпка — лідера «Сильної України». Цікавилися, чи це правда, і з обласного осередку цієї партії. А все це тому, що мої опоненти на майбутніх виборах спеціально розповсюджують таку інформацію. Мабуть, вони думають, що, обмовляючи іншу людину, вони стають чистішими. Насправді ж це не так. Я керуюся принципами Всесвіту, за якими злодіяння таким людям обов’язково повертаються. Мені навіть інколи буває шкода цих людей. А демократія, яка існує у нашій країні і, зокрема, у нашому місті, в моєму розумінні є «дєрмократією». Тут мова ж не йде про Федорчука, а про міського голову, і повага хоча б до цієї посади повинна бути.
Мені дуже прикро, що з’явилися чутки про те, що я нібито знайшов тепленьке місце в Партії регіонів і вже отримав партійний квиток. Наголошую: це не відповідає дійсності. Як і те, що я зрадив Партію промисловців і підприємців. Усі пам’ятають 2006 рік, коли обласна Партія промисловців і підприємців була в останній момент знята з виборів, але я залишився з партією. Так, я був членом цієї партії, але я з неї вийшов ще до того, як став кандидатом у мери. Мабуть, вигідно комусь піднести, що я політична проститутка і зрадник. Звинувачують мене і в тому, що я побіг до «Фронту змін». Цього ж не було. Я просто дав дозвіл на проведення Яценюком зібрання із виборцями на центральній площі міста. А розмови про те, що перед першим туром виборів я побіг до БЮТу? Це не відповідає дійсності. Я, як міський голова, повинен вибудовувати нормальні стосунки з усіма. Це не принцип маріонетки. І ще раз повторюся: якби я був просто Федорчук, тоді так, але у цьому випадку на першому місці для мене стоять інтереси міста, адже від того, чи я буду у нормальних стосунках із тим чи іншим Міністерством або ж політичним лідером, місто тільки виграє. Коли ж я приймав рішення про перехід до «Сильної України», головним фактором було те, що ця партія не знаходиться в опозиції до нині діючої влади. Це дуже важливо, адже міський голова, якщо він думає про інтереси громади, не може бути в опозиції. Тут зазначу, що мене не цікавить, яку політичну силу підтримує той чи інший високопосадовець на державному рівні. Мене цікавлять ділові стосунки із ним і яку користь це може принести місту. На дилетантському рівні, збоку, можна сказати, що я працюю за принципом «і вашим, і нашим». Але це не так. Міський голова повинен бути дипломатом, він повинен знаходити компромісні варіанти з усіма політичними силами і лідерами. Якщо це вдається, то, як правило, місто процвітає. Зважте, що того року ми нормально розвивалися на відміну від інших міст Київської області. І цього року ми будемо нормально розвиватися і залучати для цього додаткові кошти. Тому дуже боляче дізнаватися про такі чутки. Я, окрім того, що міський голова, ще й людина до того ж. І коли такий бруд виливається, стає дуже прикро. І коли мене зачепили як людину, я не маю наміру терпіти, а тому з приводу публікації у одній із місцевих газет, де був вилитий бруд, уже підготовлена позовна заява до суду щодо захисту честі і гідності, а також і компенсації завданих мені моральних збитків. Ці кошти після рішення суду я маю намір використати на встановлення дитячих майданчиків, яких сьогодні не вистачає місту. Для інших же це буде засторогою. Адже критикувати владу потрібно, але критика повинна бути конструктивною. Вона не повинна бути однобокою і ображати людей.

— Але ж кандидати на посаду міського голови повинні бути висунені певними політичними силами. Тут «Сильна Україна» нібито не проходить. Як же Ви будете діяти далі?
— Я переконаний, що міський голова повинен бути поза політикою. Комунальні проблеми, благоустрій міста, благополуччя його людей — ось і вся політика для міського голови. І дуже шкода, що за цим новим законом про вибори кандидат на міського голову повинен висуватися від політичної партії. Хочу я цього чи не хочу, маріонетка я чи ні, але змушений буду діяти у тому напрямку, щоб якась політична сила мене підтримала у разі мого рішення балотуватися на другий термін мерства. Виходячи із цього закону, то, дійсно, начебто «Сильна Україна» не буде брати участь у виборах, а відтак вона не зможе мене висунути. Тут хочу сказати, що до мене вже звернулися чотири політичні сили (я не біжу ні до кого) з проханням висунути мене на посаду міського голови. Але можу сказати і сьогодні, що, якщо це не буде «Сильна Україна», то буде провладна партія точно.

— Якою Ви б хотіли бачити майбутню міську раду? Якими повинні бути депутати, які увійдуть до неї?
— Немає значення, якою буде система: пропорційна чи мажоритарна. І та, і інша має як недоліки, так і переваги. Дуже важливо, щоб депутати, які прийдуть на наступну каденцію, були, в першу чергу, відповідальними перед собою і перед громадою. На жаль, я не можу цього сьогодні сказати про окремих депутатів нинішньої міської ради. Є у нас окремі депутати, які з’явилися на засідання сесії два-три рази. Навіщо ж тоді іти в депутати, якщо немає наміру брати участь у житті міста? Навіщо бути народним обранцем, якщо на своєму окрузі не побував жодного разу? Тобто, це безвідповідальність. Таких депутатів я б не хотів бачити у складі майбутньої міської ради. Депутати разом із міським головою повинні бути однією командою. Не в тому плані, хто кому буде підпорядковуватися, а в плані відстоювання інтересів громади. На жаль, так буває не завжди. І те, що зараз сталося в масштабах України, говорить про те, що оця пропорційна система, яка не була підкріплена на законодавчому рівні відповідальністю, призвела до хаосу в державі. І сьогодні міста багато чого втратили. У Борисполі ж нам вдалося об’єднатися навколо однієї ідеї, і місто залишилося стабільним. Саме завдяки стабільності ми сьогодні багато чого вже зробили і можемо зробити далі.
Кожен депутат повинен відчувати себе часточкою громади. Тому я постійно й наголошую на тому, що депутатами повинні бути люди, які, якщо і не проживають у Борисполі, то хоча б здійснюють свою діяльність, тобто працюють на наше місто.

Юлія ЛИСИЦЯ
Фото Віктора СПІВАКА

Джерело: Вісті

Переглядів:: 2
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x