loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Мэр Борисполя посетил микрорайон «Нестеровка»

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Мэр Борисполя посетил микрорайон «Нестеровка»

В среду, 11 сентября, мэр Борисполя Анатолий Федорчук посетил микрорайон “Нестеровка”. В Нестеровке городской мэр пообщался с жителями этого микрорайона и рассмотрел вопросы которые тревожат жителей.

16 жителей Нестеровки обратились к мэру с разными вопросами, в основном о развитии микрорайона.

Люди просят установить лежачего полицейского в микрорайоне, отметили о необходимости строительства храма, асфальтирования улиц и водоотвода. Также людей тревожит вопрос о повышении цен за проезд в городских маршрутках.

Вместе с городским председателем с жителями Нестеровки пообщались городские депутаты Пилипчук и Годунок. Помогал в предоставлении консультаций начальник главного управления юстиции Киевской области Ященко. Также были присутствующими начальник Бориспольского отдела планирования, градостроения и архитектуры Селентий и и.о. начальника Бориспольского отдела землепользования Зайцев.

Мер Борисполя відвідав мікрорайон «Нестерівка»

У середу, 11 вересня, мер Борисполя Анатолій Федорчук відвідав мікрорайон «Нестерівка». В Нестерівці міський голова поспілкувався із мешканцями цього мікрорайону та розглянув питання які турбують мешканців.

16 мешканців Нестерівки звернулися до мера із різними питаннями, в основному про розвиток мікрорайону.

Люди просять встановити лежачого поліцейського у мікрорайоні, наголосили про необхідність будівництва храму, асфальтування вулиць та водовідведення. Також людей турбує питання про підвищення цін за проїзд у міських маршрутках.

Разом з міським головою із мешканцями Нестерівки поспілкувалися міські депутати Пилипчук та Годунок. Допомагав у наданні консультацій начальник головного управління юстиції Київської області Ященко. Також були присутні начальник Бориспільського відділу планування, містобудування та архітектури Селентій та в.о. начальника Бориспільського відділу землекористування Зайцев.

Переглядів:: 2
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x