loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Мисс Борисполь 2011 – кастинг (фото)

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Мисс Борисполь 2011 - кастинг (фото)

В понедельник 7 ноября в 6 часов вечера, в помещении театра состоялся отбор девушек на звание Мисс Борисполь 2011.

В состав оргкомитета вошли руководители салонов красоты города, опытная участница конкурсов красоты Мисс Донбасс-2004 Юлия Мельниченко, отдел культуры семьи молодежи и спорта и отдел внутренней политики и Виктория Шевц.

Девушки прошедшие собеседование и стали участниками конкурса могут получить звание первой красавицы ГОРОДА, отиматы ювелирные изделия от спонсоров и в течение года принимать активное участие в общественной жизни города. Каждая девушка получит ценные подарки за участие.

Список участников конкурсной программы, прошедшие отбор:
1. Пачечная Яна.
2. Колесник Ольга.
3. Кондрашевская Елизавета.
4. Мыць Екатерина.
5. Квасовец Галина.
6. Алексеева Валерия.
7. Козурак Анна.
8. Мацкевич Кристина.
9. Бистрова Наталья.
10. Бакаева Анна.

Міс Бориспіль 2011 – кастинг (фото)

У понеділок 7-го листопада о 6-й годині вечору, у приміщенні театру відбувся відбір дівчат на звання Місс Бориспіль 2011. До складу оргкомітету увійшли керівники салонів краси міста, досвідчена учасниця конкурсів краси Міс Донбас-2004 Юлія Мельниченко, відділ культури сім`ї молоді та спорту та відділ внутрішньої політики і Вікторія Шевц.

Дівчата які пройшли співбесіду і стали учасницями конкурсу мають можливість отримати звання ПЕРШОЇ КРАСУНІ МІСТА, отимати ювелірні вироби від спонсорів та на протязі року приймати активну участь у громадському житті міста. Кожна дівчина отримає цінні подарунки за участь.

Список учасниць конкурсної програми, які пройшли відбір:
1. Пачкова Яна.
2. Колесник Ольга.
3. Кондрашевська Елизавета.
4. Миць Катерина.
5. Квасовець Галина.
6. Алексєєва Валерія.
7. Козурак Анна.
8. Мацкевич Крістіна.
9.Бистрова Наталія.
10. Бакаєва Ганна.

Переглядів:: 14
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x