loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

МІСТО БЕЗ «ПАНТУСА», А ЛЮДИ БЕЗ ЛІФТІВ?

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

МІСТО БЕЗ «ПАНТУСА», А ЛЮДИ БЕЗ ЛІФТІВ?

У нас Бориспіль маленький, тому будь-яка новина розповсюджується швидко. Одна з таких — ліквідація комунального підприємства «Бориспіль-Пантус», яке відповідало за рух ліфтів у будинках міста. Коли я зустрівся в міськвиконкомі з директором «Пантуса» Дмитром Гнатюком і попросив це прокоментувати, він відмовився та відправив до безпосередніх керівників. Відповіді довелося отримувати в першого заступника бориспільського міського голови Миколи Корнійчука.

Він і підтвердив, що КП «Бориспіль-Пантус» дійсно проходить процедуру ліквідації. Розберуться з усіма фондами, сплатять ПДВ, розрахують працівників і все — «Пантуса» не буде. Можна сказати, що його вже нема, адже ліфти наших багатоповерхівок обслуговує підприємство «Ліфтпром-Україна», щоправда тимчасово.

Микола Петрович пояснив, що «Пантус» ліквідують заради створення нового комунального підприємства «Бориспільміськсвітло», спектр послуг якого буде набагато ширшим.

— Підприємство з одним видом діяльності не може далі розвиватися, отримувати прибутки, які б перекривали витрати. «Бориспільміськсвітло» працюватиме за чотирма напрямками. Перше, вони займатимуться обслуговуванням ліфтів, — пояснив Микола Корнійчук. — Другий напрямок — технічне обслуговування, експлуатація, капітальний ремонт, будівництво систем вуличного освітлення в місті Бориспіль. Третій — обслуговування трансформаторних підстанцій. Четвертий — експлуатація світлофорних об’єктів. Саме ці чотири види діяльності передбачені тому, що це споріднена робота. Причому у діяльності підприємства є перспектива: воно зможе обслуговувати населені пункти Бориспільського району. Для початку — вуличне освітлення.

У Борисполі ж освітлених вулиць достатньо, а буде ще більше. Заступник голови розповів, що мають провести світло на п’ятнадцяти вулицях: на шести — до нового року, на дев’яти — після. Сьогодні на ціле місто працюють усього двоє електриків. Але невдовзі ситуація зміниться на краще: побільшає задіяних спеціалістів, зменшиться затратний час на обслуговування світлоточок.

Щодо трансформаторних підстанцій — з ними окрема історія. Деякі з них побудовані на кошти інвесторів, перебувають на балансі бориспільського виконкому міської ради, не передані на
баланс Бориспільської РЕС, тому ніким не обслуговуються. Тож зараз стоїть питання, щоб знайти одного-двох спеціалістів, які б мали допуск до роботи в електроустановках до 10 000 вольт.

— Коли у світлофорі перегорає лампочка або він відключається і працює в аварійному режимі, — продовжує пояснювати Микола Петрович, — потрібно викликати спеціаліста з Броварів. Адже саме там розташована спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця обласного ДАІ, яка обслуговує більшість світлофорних об’єктів у Борисполі. Ми хочемо всі світлофори у місті переоформити на себе. Щоправда, таке переоформлення має здійснюватися на рівні обласної влади і невідомо, як воно завершиться. Але відповідно до перехідних положень про місцеве самоврядування сама передача можлива. Тому в статуті й передбачено обслуговування цих світлофорних об’єктів.

Фактично, нове підприємство «Бориспільміськсвітло» має запрацювати після прийняття бюджету міста Борисполя на 2012 рік. Колектив планують зберегти той самий. Звичайно, будуть шукати ще кількох спеціалістів: з обслуговування трансформаторних підстанцій та
світлофорних об’єктів. Щоправда, аби організація запрацювала так, як планують у міській раді (той самий директор, той самий персонал), мають обов’язково провести тендер за участю не менше двох заявників. І не факт, що колишні «пантусівці» переможуть.

Павло МАГДЕНКО, «Термінал: інформаційний тижневик Бориспільщини»

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x