loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Мозгова Людмила Анатоліївна

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Мозгова Людмила Анатоліївна

Відомі земляки

Мозгова Людмила Анатоліївна

Людмила Мозгова трудову діяльність розпочинала як соціальний педагог та вчитель української мови і літератури Бориспільської гімназії «Перспектива». Нині вона аналітик із питань освіти Аналітичного центру Асоціації міст України. Входить до Асоціації поетів-ронделістів України.

Людмила Анатоліївна Мозгова народилась 11 лютого 1982 року в селі Войково Баришівського району Київської області. Невдовзі з батьками, Анатолієм Антоновичем та Наталією Сергіївною, переїхала до Борисполя, де закінчила зі срібною медаллю міський ліцей «Дизайн-освіта» (нині імені Павла Чубинського) (1999 р.).

Навчалася на факультеті підготовки вчителів української мови та літератури ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький педагогічний університет імені Григорія Сковороди» (1999-2005 рр.), який закінчила з відзнакою. Отримавши кваліфікацію вчителя української мови, літератури та зарубіжної літератури, навчалася в аспірантурі рідного вишу (2005-2009 рр.). Успішно захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук «Ґендерна складова методики навчання української літератури в старшій школі» (2010 р.).

Трудову діяльність розпочала на посадах соціального педагога та вчителя української мови і літератури Бориспільської гімназії «Перспектива» (2003-2008 рр.). Згодом очолила міський методичний кабінет управління освіти і науки Бориспільської міської ради (2008-2016 рр.), обіймала посаду старшого викладача кафедри педагогічної майстерності Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (2014-2016 рр.). Нині – аналітик із питань освіти Аналітичного центру Асоціації міст України.

Упорядкувала та відповідала за випуск збірників методичних праць педагогічних працівників Борисполя, редагувала матеріали Всеукраїнських науково-практичних конференцій, організатором яких була. Готувала вчителів міста до фахових конкурсів, атестацій на звання «методист», була офіційним опонентом 2 дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук. Долучалась до розробки освітнього законодавства, зокрема Закону України «Про освіту» (2017 р.), постійно бере участь у передачах загальнонаціональних каналів, публікує статті та коментарі на злободенні теми у засобах масової інформації. Опублікувала 2 монографії (2007 р., 2013 р.), понад 50 наукових праць у фахових виданнях і часописах, розділ у колективній монографії, збірку поезій «Там, де ти» (2017 р.), збірку «Поцілунок сонця» (2019 р.).

Лауреат обласного конкурсу «Класний керівник року» (2007 р.), володарка Гран-прі Всеукраїнського конкурсу «Моє покликання ‒ методист» (2013 р.).

Член Асоціації поетів-ронделістів України.

Твори для прочитання

Поріг зими прикрасив срібний іній
(вірш можна прочитати за посиланням)

Тримає татуся за руку доня
(вірш можна прочитати за посиланням)

Вербові котики ‒ пухнасті мовчуни
(вірш можна прочитати за посиланням)

Мій рідний край – мого життя колиска
(вірш можна прочитати за посиланням)

ОСІННІЙ ПОДИХ
(вірш можна прочитати за посиланням)

МОЛИТВА ДІТЕЙ ЗА БОРИСПІЛЬ
(вірш можна прочитати за посиланням)

Я БОРИСПІЛЕЦЬ!
(вірш можна прочитати за посиланням)

А я босоніж побіжу в яри
(вірш можна прочитати за посиланням)

В кишені вересня лежить одна цукерка
(вірш можна прочитати за посиланням)

Чому не йдеш, розтрушуючи сніг?
(вірш можна прочитати за посиланням)

Дитинство, не спіши тікати з двору
(вірш можна прочитати за посиланням)

Переглядів:: 1

Автор публікації

Офлайн 2 дні

admin

0
Коментарі: 2Публікації: 7863Реєстрація: 08-03-2022
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x