Б
БориспільНовини Борисполя і району
Знайти

Атака на Бориспільський район: двоє загиблих, восьмеро поранених, серед них дитина

·201 слівредакція
Атака на Бориспільський район: двоє загиблих, восьмеро поранених, серед них дитина

У Бориспільському районі внаслідок ворожої атаки загинули двоє людей, ще восьмеро, зокрема дитина, отримали поранення. Про це повідомив очільник Київської ОВА Тимур Ткаченко.

Кількість жертв ворожої атаки у Бориспільському районі зросла до двох. Як повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Тимур Ткаченко, загинули чоловік і жінка. Також відомо про вісьмох постраждалих, серед яких є дитина.

«На жаль, кількість загиблих унаслідок ворожої атаки у Бориспільському районі зросла до двох. Ворог забрав життя чоловіка та жінки. Також до 8 людей зросла кількість постраждалих. Серед них – дитина», – написав Ткаченко у Telegram.

За його словами, усім постраждалим нині надається необхідна медична допомога. Раніше повідомлялося про одного загиблого та п’ятьох поранених, однак згодом ці цифри були уточнені.

Обставини атаки та масштаби руйнувань наразі встановлюються відповідними службами. Мешканців району закликають зберігати спокій та довіряти лише офіційним джерелам інформації.

Читайте також