Б
БориспільНовини Борисполя і району
Знайти

Вечірня атака дронів на Броварщині: постраждала жінка, пошкоджено будинок і склад

·63 слівредакція
Вечірня атака дронів на Броварщині: постраждала жінка, пошкоджено будинок і склад

Увечері 4 серпня російські ударні безпілотники атакували Броварський район Київщини. Внаслідок атаки поранення дістала жінка, пошкоджено приватний будинок і складське приміщення.

У Броварському районі Київської області ввечері 4 серпня пролунали вибухи: російські війська завдали удару ударними безпілотниками. За даними Київської обласної військової адміністрації, постраждала жінка — їй надають необхідну медичну допомогу.

Окрім цього, внаслідок атаки пошкоджено приватний будинок та складське приміщення. Ступінь руйнувань наразі уточнюється.

В обласній адміністрації наголошують, що повітряна небезпека в регіоні ще триває, тож мешканців закликають не нехтувати сигналами повітряної тривоги та перебувати в укриттях або інших безпечних місцях, доки не надійде офіційне сповіщення про відбій.

Місцеві служби працюють над ліквідацією наслідків, інформація про постраждалих і руйнування уточнюється.

Читайте також