Атака на Київщину: пошкоджені склади у трьох районах, є поранені

Внаслідок масованої атаки балістичними ракетами та дронами на Київщині зафіксовано руйнування у трьох районах області. Є постраждалі серед мирного населення.
У ніч на сьогодні Київщина зазнала чергової масованої атаки з боку російських військ. За словами очільника Київської обласної військової адміністрації Тимура Ткаченка, ворог застосував балістичні ракети та ударні дрони. Наслідки обстрілу вже зафіксовані у Бучанському, Броварському та Фастівському районах.
На жаль, є поранені серед цивільних мешканців. На місцях подій працюють медики, які надають усю необхідну допомогу постраждалим. Кількість поранених наразі уточнюється.
У Броварському районі ворожими атаками пошкоджено складські та виробничі приміщення. У Бучанському та Фастівському районах також зафіксовано пошкодження складських будівель.
Детальна інформація про масштаби руйнувань та кількість постраждалих уточнюється. Мешканців області закликають зберігати спокій та перебувати в укриттях під час повітряної тривоги.
Читайте також
Ще в розділі «Безпека»
- Ракетна атака знищила склад видавництва настільних ігор під Києвом: збитки сягають 30 млн гривень
- Ракетний удар по базі Autostrada у Києві: загинули двоє працівників
- Солом'янка після удару: очевидець розповів, як рятував людей і чому важливо не ігнорувати тривогу
- Атака дронів на Київщину: поранена жінка, пошкоджені будівлі
- Нічна атака дронів на Київщину: що відомо про наслідки







