Безкоштовні музеї Києва наприкінці серпня: дати та адреси

У столиці останні дні серпня стануть часом відкритих дверей у музеях. Кияни та гості міста зможуть безкоштовно відвідати кілька локацій, які працюватимуть у межах святкування Дня Незалежності.
З 25 по 27 серпня у Києві працюватимуть музейні простори з вільним входом. Це продовження святкових заходів, присвячених Дню Незалежності України.
Першою відкриє свої двері локація на вулиці Лаврській, 27, яка прийматиме відвідувачів 25 серпня. Експозиції розповідають про ключові моменти боротьби українців за свободу.
26 серпня можна буде завітати на Володимирську, 2. Там представлені унікальні артефакти: твори мистецтва з кісток мамонтів, речі трипільської культури, які старші за єгипетські піраміди, а також перші гривні віком понад 800 років.
27 серпня одразу три адреси запрошують гостей. Садиба Грушевських на Паньківській, 9 зберегла атмосферу київського помешкання початку ХХ століття. На Кудрявській, 9 розташований камерний простір, присвячений побуту та соціальному життю міста ХІХ — початку ХХ століття. А у провулку Шевченка, 8а можна замовити екскурсію, пройти аудіоквест або долучитися до безкоштовних лекцій, зустрічей і презентацій.
Усі локації працюватимуть у вказані дати, тож охочі зможуть спланувати візит заздалегідь.
Читайте також
Ще в розділі «Громада»
- Удар по Києву: РФ поцілила у склади «Фори», «Файних льодів» та нафтобазу на Київщині
- У Борисполі атаковано склад мережі Varus: можливі перебої з товарами
- Внаслідок нічної атаки у Борисполі пошкоджено склад мережі Varus
- Санкції проти «Маші та Ведмедя»: що це означає для українців
- У Борисполі під час атаки постраждав склад логістичного партнера Varus






