Б
БориспільНовини Борисполя і району
Знайти

У Борисполі двоє людей вціліли в авто після атаки 20 серпня

·260 слівредакція
У Борисполі двоє людей вціліли в авто після атаки 20 серпня

У Борисполі під час масованої атаки РФ 20 серпня пошкодило цивільне авто, в якому перебували двоє людей. Вони вижили та отримують першу медичну допомогу.

У Борисполі внаслідок масованої атаки російських військ на Київську область 20 серпня постраждав цивільний автомобіль. На момент удару в машині перебували двоє людей, які, попри значні пошкодження транспорту, залишилися живі.

Автомобіль стояв посеред дороги, поряд із магазинами, у яких вибуховою хвилею вибило вікна. На опублікованих фото видно, що транспортний засіб зазнав серйозних ушкоджень. Постраждалим наразі надають першу медичну допомогу.

У ніч проти 20 серпня Росія атакувала Київ та область десятками балістичних ракет, ударних безпілотників і крилатих ракет. За даними Повітряних сил, окупанти застосували ракети «Онікс», «Циркон», «Іскандер», а також понад 160 дронів. Із 36 крилатих та авіаційних ракет Х-101, «Іскандер-К» і Х-59 українським захисникам вдалося знешкодити 31 ціль, усі вісім ракет «Калібр» також було збито.

У Києві під час атаки пролунали численні вибухи. Загинуло щонайменше 12 людей, понад 30 отримали поранення. Під ударом також опинилися Бровари та Бориспіль — там пошкоджено десятки об'єктів, є загиблі та постраждалі.

Відомо про частково зруйновану дев'ятиповерхівку в Солом'янському районі столиці. Рятувальники повідомили, що 8-й та 9-й поверхи зруйновано, пожежа охопила рівень 7–9 поверхів, її вдалося загасити. Сім із 12 загиблих у Києві виявили саме в цьому районі.

Через атаку в столиці знеструмлено близько 90 тисяч родин. Енергетикам вдалося повернути світло для 50 тисяч осель за резервними схемами, ще приблизно 40 тисяч родин залишаються без електроенергії.

Читайте також