Б
БориспільНовини Борисполя і району
Знайти

Число загиблих через удар по виставці на Київщині зросло до 11

·184 слівредакція
Число загиблих через удар по виставці на Київщині зросло до 11

У лікарні помер 66-річний дипломат Мальтійського ордену, який постраждав під час російської атаки на виставку зброї 24 липня. Кількість жертв трагедії зросла до 11 осіб.

Кількість загиблих внаслідок російського удару по виставці зброї в Київській області збільшилася до 11 людей. Про це 27 липня повідомили в Офісі генерального прокурора.

За інформацією правоохоронців, у лікарні від отриманих поранень помер 66-річний чоловік. Він був громадянином України та дипломатом Мальтійського ордену — нагороди, яку вручають за видатні заслуги в благодійності, гуманітарній допомозі, медицині та захисті життя.

«На жаль, збільшилася кількість загиблих внаслідок російського удару по Київщині 24 липня», — зазначили в прокуратурі, висловивши співчуття рідним і близьким усіх жертв.

Паралельно триває судовий розгляд щодо запобіжного заходу для організатора виставки, якому вже оголосили підозру. Прокуратура наполягає на триманні його під вартою без права внесення застави, посилаючись на наявні ризики.

За даними слідства, виставку 24 липня провела одна з асоціацій зброярів. Захід не був погоджений із військовим командуванням, обласною та районною військовими адміністраціями, а також іншими відповідальними структурами. На виставку запросили військових, представників державних органів, міжнародних партнерів і бізнесу.

Читайте також