Б
БориспільНовини Борисполя і району
Знайти

У Києві кількість загиблих після атаки зросла до 15

·156 слівредакція
У Києві кількість загиблих після атаки зросла до 15

У столиці після нічної атаки рятувальники виявили тіла ще двох загиблих. Загальна кількість жертв у Києві досягла 15, постраждали 39 людей.

У Києві тривають аварійно-рятувальні роботи після нічної атаки росіян. Як повідомили у Київській міській військовій адміністрації, кількість загиблих у столиці зросла до 15 — знайдено тіла ще двох людей. Загалом постраждали 39 осіб.

Найбільше руйнувань зафіксовано у Солом'янському районі. Рятувальники демонтують перекриття багатоповерхового житлового будинку та аварійні конструкції сусідніх пошкоджених будівель. З місця події вже вивезено 52 кубометри будівельного сміття.

Психологи ДСНС надали допомогу 98 людям, які постраждали або стали свідками атаки. Піротехнічні розрахунки обстежили територію на наявність вибухонебезпечних предметів і вилучили безпечні залишки російської ракети. На місці також працюють кінологи.

Рятувальні та відновлювальні роботи тривають. Раніше повідомлялося, що внаслідок атаки на Київщині загинула одна людина, ще семеро поранені. У столиці руйнування зафіксовано у трьох районах, зокрема пошкоджено дитячу лікарню на Солом'янці. У зв'язку з трагедією 21 серпня у Києві оголошено Днем жалоби.

Читайте також