У Києві через падіння уламків БпЛА горить бізнес-центр: є жертви

У Голосіївському районі Києва внаслідок падіння уламків безпілотника загорівся бізнес-центр. Рятувальники виявили одного загиблого, ще двоє людей постраждали.
У четвер, 20 серпня, у Голосіївському районі Києва сталася пожежа в будівлі бізнес-центру. Причиною займання стало падіння уламків російського безпілотника.
За інформацією Київської міської військової адміністрації, внаслідок атаки постраждали двоє людей. Під час розвідки рятувальники також виявили тіло одного загиблого. Наразі фахівці продовжують обстежувати будівлю, інформація про масштаби пошкоджень уточнюється.
Напередодні Повітряні сили ЗСУ попереджали про рух реактивних безпілотників над Київським водосховищем у напрямку Вишгорода, Києва та Броварів, а також про цілі, що летіли з Чернігівської області повз Березань. Раніше мер Києва Віталій Кличко повідомляв про падіння уламків БпЛА на території нежитлової забудови, де також виникло загоряння.
Загалом масована атака на Київ та область 20 серпня призвела до значних руйнувань. У столиці загинули 15 людей, понад 30 отримали поранення. Пошкоджено житлові будинки, школу, дитячу лікарню, склади та інші об'єкти в кількох районах міста. 21 серпня в Києві оголошено Днем жалоби.
На Київщині внаслідок обстрілу загинула одна людина, семеро постраждали. У Бориспільському та Броварському районах пошкоджені житлові будинки та склади, на місцях працюють екстрені служби.
Через нічну атаку частина Святошинського та Солом'янського районів Києва залишилася без електропостачання. Перебої зі світлом також зафіксували у Броварській громаді через пошкодження об'єктів енергетичної інфраструктури.
У ніч проти 20 серпня російські війська застосували балістичні ракети Онікс, Циркон, Іскандер-М і С-400, 36 крилатих та авіаційних ракет Х-101, Іскандер-К і Х-59, вісім Калібрів, два баражуючі боєприпаси, а також 168 безпілотників різних типів. Влучання зафіксовано на 28 локаціях, ще у двох місцях — падіння уламків збитих цілей.
Читайте також
Ще в розділі «Громада»
- Атака на Київщину: загиблий та семеро постраждалих у Бориспільському і Броварському районах
- Нічна атака РФ на Київщину: одна людина загинула, семеро поранені
- У Броварській громаді через ворожу атаку загинула людина, двоє поранені
- Після удару по нафтобазі на Київщині KLO запевняє: працюємо далі
- В Одесі на місці горілчаного заводу зведуть житловий комплекс






