Б
БориспільНовини Борисполя і району
Знайти

На Одещині знайшли тіло підлітка, який зник після стрибка з пірса

·79 слівредакція
На Одещині знайшли тіло підлітка, який зник після стрибка з пірса

У Білгород-Дністровському районі завершилися пошуки 14-річного хлопця, який зник у морі під час відпочинку на дикому пляжі. Тіло підлітка знайшли рятувальники.

У Білгород-Дністровському районі Одеської області завершилися пошуки 14-річного хлопця, який зник у морі 13 серпня. Тоді під час відпочинку на дикому пляжі він стрибнув з пірса і більше не з'явився на поверхні.

До пошукових робіт залучали водолазів ДСНС. Вони обстежили понад 11 тисяч квадратних метрів акваторії та близько 11 кілометрів берегової лінії. На жаль, врятувати підлітка не вдалося — його тіло знайшли, хлопець потонув.

Рятувальники вкотре нагадують батькам: не залишайте дітей біля водойм без нагляду. Для купання варто обирати лише офіційні, обладнані пляжі, де чергують рятувальники та є безпечний вхід у воду.

Читайте також