Б
БориспільНовини Борисполя і району
Знайти

На Печерську до середини вересня обмежать рух

·65 слівредакція
На Печерську до середини вересня обмежать рух

З 19 серпня до 14 вересня у Печерському районі Києва частково обмежать рух вулицею Панаса Мирного. Це пов’язано з ремонтом дорожнього покриття.

У Печерському районі столиці з 19 серпня до 14 вересня частково обмежуватимуть рух вулицею Панаса Мирного. Ремонтні роботи триватимуть на ділянці від будинку № 9 до вулиці Сергія Гусовського.

За інформацією комунальної корпорації «Київавтодор», фахівці працюватимуть щодня з 8:00 до 20:00. На час ремонту рух транспорту буде обмежено однією смугою.

У «Київавтодорі» перепрошують у мешканців та гостей міста за тимчасові незручності й радять враховувати цю інформацію під час планування поїздок.

Водіям, які регулярно користуються цією вулицею, варто закладати додатковий час у маршрут або обирати альтернативні шляхи об’їзду. Пішоходам також слід бути уважними поблизу місця проведення робіт.

Читайте також